تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 15
کد خبر: ۱۶۲۹۷
رییس شورا‌ی حل اختلاف استان اصفهان و هیأت همراه از شورا‌های حل اختلاف حوزه قضایی کاشان بازدید و بازرسی کردند.
به گزارش تلنگر؛ سید محمد موسویان رییس شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان، بختیار نصرآبادی؛ قاضی و مدیر نظارت و بازرسی شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان و اسماعیلی؛ مدیر رسیدگی به شکایات مردمی شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان از شعب و اجرای احکام شورا‌های حل اختلاف حوزه قضایی کاشان بازدید کردند و از نزدیک با نحوه فعالیت و عملکرد اعضا و کارکنان آشنا شد و نقاط قوت و ضعف آن حوزه را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

در این بازدید سید محمد موسویان ابتدا درباره اهداف شورا‌های حل اختلاف و ضرورت برقراری صلح و سازش بین اصحاب پرونده نکاتی را در جمع رییس دادگستری این حوزه قضایی و کارکنان شورا‌های حل اختلاف بیان کرد و در ادامه افضلی رییس دادگستری عملکرد این شورا‌های حل اختلاف در این حوزه قضایی را ارایه داد.

شاید برایتان جذاب باشد:

در پایان رییس شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان و هیأت همراه از شعب شورا‌ها بازدید و راهکار‌هایی را درخصوص بهبود عملکرد شورا‌های حل اختلاف بیان کردند و کارکنان شورا‌های حل اختلاف مشکلات خود را مطرح و دستورات لازم صادر شد.

در این بازدید کمبود‌ها و نقاظ ضعف شورا‌های حل اختلاف ارزیابی و تجهیزات لازم نیز تخصیص داده شد همچنین ملاقات حضوری با مراجعین و ارباب رجوعان در راستای شنیدن مستقیم مشکلات و نیاز‌های آنان با رییس شورا‌های حل اختلاف استان و هیأت همراه ایشان برگزار گردید.

موسویان ضمن تشکر از زحمات کارکنان و اعضا خدوم و زحمتکش شورا‌های حل اختلاف بعضی از نکات لازم را حضوراً به کارکنان تذکر داد و تصمیم گیری لازم جهت کاهش ازدحام جمعیت و تسهیل در امر رسیدگی‌ها اتخاذ گردید که به زودی اجرایی می‌گردد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی