تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 12
کد خبر: ۱۶۶۰۳
احزاب اصلاح‌طلب عمدتا علاقمند هستند که در انتخابات موثر باشند منتهی یک اختلاف‌نظری وجود دارد و تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب علاقمند نیستند که دست به یک انتخاب اصلاح‌طلب بزنند
به گزارش تلنگر؛ سيد حسين مرعشى در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: اسحاق جهانگيرى ، سيد حسن خمينى، محسن هاشمى، على لاريجانى كانديداهاى احتمالى كارگزاران براى رياست جمهورى هستند.

ما در حال حاضر به صورت مصداقی درباره انتخابات ریاست‌جمهوری وارد عمل نشدیم و در واقع صحبتی را درباره آقای لاریجانی و سایر دوستان انجام ندادیم.

حزب کارگزاران در مقطع فعلی برنامه خود را برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ تنظیم کرده و ویرایش نهایی این برنامه هفته آینده انشاالله آماده خواهد و به احتمال زیاد نیز امکان انتشار آن وجود دارد. برنامه حزب کارگزاران برنامه‌ای است که به عقل ما در حزب درباره آینده ایران رسیده است و به هیچ وجه هم درباره افراد هنوز وارد مصادیق نشده‌ایم.

شاید برایتان جذاب باشد:

ما در حزب کارگزاران علاقمند هستیم با همه کسانی که بتوانند این برنامه را عملیاتی کنند وارد گفت‌وگو شویم چه دوستانی که از خود حزب مطرح هستند و چه سایر شخصیت‌هایی که اسامی‌شان برای انتخابات آینده مطرح شده است.

احزاب اصلاح‌طلب عمدتا علاقمند هستند که در انتخابات موثر باشند منتهی یک اختلاف‌نظری وجود دارد و تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب علاقمند نیستند که دست به یک انتخاب اصلاح‌طلب بزنند و برخی دیگر از احزاب معتقدند تا جایی که رای و انتخاب‌مان اثرگذار باشد وارد میدان انتخابات خواهیم شد.

هنوز جلساتی برای ائتلاف میان اصلاح‌طلبان شکل نگرفته است و فعلا در درون احزاب بحث‌های انتخاباتی در حال انجام است و ممکن است در آبان‌ماه جلسات هماهنگی بین احزاب و شخصیت‌های اصلاح‌طلب برگزار شود تا بتوانیم به یک خط و مشی مشترک برسیم.

این موضوع بستگی به این دارد که آیا اصلاح‌طلبان بتوانند برنامه‌ای را که مسائل و دغدغه‌های مردم را کاهش دهند ارائه دهند. مسئله ایران در مقطع فعلی مشکلات پیچیده در عرصه بین‌المللی و مشکلات سنگین در عرصه اقتصادی است. از این رو اگر اصلاح‌طلبان مسئله‌شان مردم باشد و بتوانند حرف‌هایی بزنند که مردم حس کنند اصلاح‌طلبان به دنبال حل مشکلات آنها هستند مردم وارد صحنه می‌شوند و شانس پیروزی اصلاح‌طلبان بالا می‌رود.

اگر قرار باشد اصلاح‌طلبان به لاک خودشان بروند و مسئله‌شان بودن یا نبودن در حکومت باشد نه مردم، طبیعتا مردم را نمی‌توانند تحت تاثیر قرار دارند و ضعیف خواهند شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی