تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 14
کد خبر: ۱۶۶۳۴
رییس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی تحریم ١٨ بانک ایرانی را شوی تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده دانست.
به گزارش تلنگر : حجت‌الاسلام محمد باقری با اشاره به تحریم اخیر ١٨ بانک ایرانی از سوی آمریکا اظهار کرد: موضوع تحریم ۱۸ بانک ایرانی یک کار روانی است و تاثیر چندانی ندارد چرا که ما تحریم‌های بانکی را قبلا هم داشتیم.

وی افزود: این کار یک نمایش تبلیغاتی است و به نظر می‌رسد ترامپ برای حل مشکلات داخلی خود و تحت تاثیر قرار دادن انتخابات آمریکا دست به چنین کاری زده است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اگر آمریکا به دنبال حل مشکلات داخلی خودش است نباید منافع ملی ما را وجه المصالحه قرار دهد، خاطرنشان کرد: آنها بانک‌های ما را پیش از این هم تحریم کرده بودند و بانک‌ها با تحریم خود را به اینجا رساندند.

شاید برایتان جالب باشد : 

باقری همچنین تصریح کرد: مطمئنا آمریکایی‌ها در تحریم ۱۸ بانک ایرانی هم مثل تحریم های قبلی شکست می خورند. البته این تحریم‌ها قطعاً فشارهای اقتصادی را بر ما وارد خواهد کرد ولی در عین حال فرصتی برای بانک‌های ایرانی است که در برابر کارشکنی‌های کشورهایی مثل آمریکا مقاوم شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی