تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 14
کد خبر: ۱۶۶۳۶
محمدمهاجری در گفت وگو با روزنامه اعتماد در باره فعالیت اخیر رسانه ای احمدی نژاد گفته است: «احمدی نژاد هر وقت احساس می کند که مقداری از فضای رسانه ای فاصله گرفته و مطرح نیست، موضوعی را مطرح و دوباره اظهارنظری می کند تا دیده شود. در واقع او دنبال ویترینی است برای نمایش. وگرنه ایشان نه در دوران ریاست جمهوری، نه قبل و بعد از آن، چندان اظهارات مهمی درباره مسائل سیاست نداشتند و حتی اصولگرایان که از ایشان حمایت کرده بودند، متفق القول بودند که اظهارات ایشان فاقد کمترین ارزش سیاسی است.»
به گزارش تلنگر : مهاجری همچنین درباره علت بازگشت احمدی نژاد به فضای سیاسی - رسانه ای و به ویژه اظهارنظر درباره حوادث پس از انتخابات جنجالی ریاست جمهوری دهم در سال 88 نیز معتقد است که «اتفاقا احمدی نژاد جزو کسانی است که نسبت به مسائل سال 88 مسوولیت دارد و قصوری جدی متوجه اوست. اما مجموعه نظام تصمیم گرفت برای اینکه فضا ملتهب تر نشود، خطاهای ایشان که اتفاقا خطاهای بسیار بزرگی هم بود، مطرح نشود. اتفاقا ایشان در همان مقطع سال 88 بود که نردبانی را که روی دوش اصولگرایان گذاشته بود و از آن تا ریاست جمهوری بالا رفته بود، با لگدی به کنار انداخت و گفت اگر حمایت برخی نبود، میلیون ها رای بیشتر کسب می کرد.»

شاید برایتان جالب باشد : 
این تحلیلگر اصولگرا اما در تحلیل علت بیان این مطالب از سوی احمدی نژاد و اینکه هدف او از طرح مجدد این مسائل چیست، می گوید که «حرف های احمدی نژاد همیشه بسیار مبهم است، مخدوش. ضمایر جملاتش مشخص نیست و اگر هم بعضا نامشخص باشد، دروغ و خلاف می گوید یا واقعیتی را کاملا ناقص عنوان می کند.» مهاجری می گوید: «احمدی نژاد به هر حال برخی سیاسیون را رقبای سیاسی خود می داند و به نظر می رسد که می خواسته آنها را بزند. به نظرم اینکه دنبال رفع حصر بوده هم بسیار بعید است و اگر هم صادق باشد، احتمالا با این انگیزه پیگیر بوده تا مگر از این نمد برای خود کلاهی بدوزد.» او درنهایت در پاسخ به این پرسش که آینده احمدی نژاد را چطور ارزیابی می کند، به همین جمله مختصر بسنده کرده که آینده ای در انتظار اوست که موجب خنده ملت خواهد بود؛ «آینده ای طنز!»
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی