تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - 2020 October 15
کد خبر: ۱۶۶۴۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از فعالیت ۳۰۰ مرکز قرآنی در استان خبرداد و گفت: دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از معنویت است.
به گزارش تلنگر؛ حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه چهارشنبه در گردهمایی مدیران موسسات قرآنی شهری و روستایی اظهارکرد: قرآن کتاب مقدس، زیبا، شیرین و هدایت است و امروز در شرایط جنگ نرم، که دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از دین و معنویت است، قرآن بهترین ناجی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان توجه به موقوفات قرآنی را یک اصل بر شمرد و افزود: در راستای تحقق دستورات منویات رهبر معظم انقلاب جهت تربیت حافظان قرآن نیازمند حمایت از موقوفات قرآنی هستیم و انتظار می رود فرهنگ سازی لازم در حوزه ترویج وقف قرآنی انجام گیرد تا با بهره گیری از این فرصت، حافظان و قاریان بیشتری تربیت شوند.

وی از فعالیت ۳۰۰ مرکز قرآنی در گلستان خبرداد و گفت: با توجه به کرونا و شرایط اقتصادی که دشمن ایجاد کرده است، مردم با اراده و خودجوش در عرصه های فرهنگی، مذهبی و قرآنی فعالیت می کنند و جامعه ما را در ابعاد دینی و مذهبی پویا نگه داشته اند.

شاید برایتان جذاب باشد:

ولی نژاد با اشاره به این مطلب که مسجد، هیئت و یا مراکز قرآنی حاکمیتی نیستند، افزود: این مراکز نباید خود را به سازمان ها وابسته کنند و از ظرفیت دستگاه ها، مردم و مراکز خیریه و حمایتی در جهت ارتقای فعالیت های خود بهره گیری کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی