تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 November 18
کد خبر: ۱۶۹۲۳
پرسپولیسی‌ها این روز‌ها تمرینات سفت و سختی را زیر نظر کادرفنی خود دنبال می‌کنند تا بعد از یک تساوی ناامیدکننده در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر برابر سایپا، بتوانند در هفته دوم مقابل صنعت‌نفت‌آبادان پیروز و علاوه‌بر روحیه گرفتن مجدد، از زیر بار فشار انتقاداتی که این روز‌ها توسط رسانه‌ها و هواداران انجام می‌شود، خارج شوند.
به گزارش تلنگر؛ شاید بزرگ‌ترین دغدغه کادر فنی پرسپولیس برای دیدار پیش‌رو حضور بشار رسن عراقی در اردوی تیم ملی کشورش باشد و مشخص نیست با توجه به غیبت این بازیکن در تمرینات اخیر، او می‌تواند خودش را برای این دیدار به اردوی پرسپولیس برساند یا خیر.

با توجه به اینکه دروازه‌بان تیم ملی عراق در اردوی اخیر با ابتلا به ویروس کرونا مواجه شده و این موضوع به تایید پزشکان تیم ملی عراق هم رسیده است، حالا همه پرسپولیسی‌ها نگران این هستند که این بازیکن که از قضا رابطه دوستانه‌ای هم با جلال حسن دارد، دچار این ویروس منحوس شده باشد. به همین جهت کادرفنی سرخ‌ها که نگران سلامت این بازیکن و همچنین سایر بازیکنان تیم هستند قرار است به‌محض ورود او به تهران از او تست کرونا بگیرند و درصورت منفی بودن او را به اردو اضافه کنند. البته این بازیکن قرار است پیش از ورود به کشور تست کرونا بدهد و سپس مجوز حضور در کشور را به‌دست بیاورد اما باز هم پرسپولیسی‌ها برای اطمینان بیشتر می‌خواهند یک تست مجدد از او به عمل بیاورند.

پیش از اینکه مهدی رسول‌پناه از سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا بدهد برای نگه داشتن بشار به او قول‌هایی داد که هنوز به‌صورت مکتوب به قراردادش اضافه نشده و حتی یحیی نیز نپذیرفته که برای عملی شدن این حرف‌ها واسطه قرار بگیرد.

شاید برایتان جذاب باشد:

حالا شنیده می‌شود او بعد از بازگشت به ایران قصد دارد به دیدار سمیعی برود تا با او در مورد قول و قرارهای مالی که با رسول‌پناه گذاشته بود و همچنین بند جدایی بعد از فینال آسیا با او به گفت‌وگو بنشیند. با توجه به حضور رسول‌پناه در جلسه هیات‌مدیره باشگاه در چند روز گذشته، بشار می‌تواند امیدوار باشد که این قول و قرارهای کلامی به‌صورت متمم به قراردادش اضافه شود.

با اینکه پیش از شروع فصل جدید رسن از تیم‌های قطری پیشنهادات خوبی در دست داشت و حتی تا مرز جدایی از پرسپولیس هم پیش رفت، اما شنیده می‌شود که این بازیکن این روزها هیچ پیشنهادی در دست ندارد و به همین دلیل با خاطری آسوده و تمرکز بالا به‌دنبال کسب موفقیت‌های جدید با پرسپولیس است. شنیده می‌شود اگر پیشنهاد اروپایی خوبی تا نیم‌فصل به‌دست رسن نرسد، او به احتمال زیاد تا پایان فصل در پرسپولیس ماندگار خواهد شد اما با توجه به شرایط باید او را یکی از جدا شده‌های سرخ در فصل آتی بدانیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی