تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 02
کد خبر: ۱۷۱۷۷
اگر اصلاح‌طلبان به فکر حل مشکلات کشور هستند، می‌توانند یک نامزد انقلابی و ولایت‌مدار انتخاب کرده و برای انتخابات آینده از او حمایت کنند.
به گزارش تلنگر؛ "خاتمی می‌تواند در حمایت از نامزدی تکرار کند، اما رای مردم را نمی‌تواند جمع کند، زیرا اصلاح‌طلب‌ها خودشان هم می‌دانند که به وسیله روحانی اعتبارشان زیر سوال رفته است. اینها بخشی از گفته‌های قدیری ابیانه در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران است. 

این اظهارات امادرحالی مطرح شده که این چهره سیاسی اصولگرای نزدیک به جبهه پایداری در ادامه به وضعیت جناح راست نیز در انتخابات پیش‌رو پرداخته در اظهاراتی، با ادعایی فراتر از گمانه‌زنی‌های مرسوم این روزها،با قطعیت از کاندیداتوری علی لاریجانی سخن گفته است.

قدیری ابیانه به باشگاه خبرنگاران گفته است: «او قطعا یکی از نامزدهاست و اگرچه الان استقبالی از او وجود ندارد، اما ممکن است که شرایط افکار عمومی تغییر کند و در گذر زمان نحوه مواجهه او با مشکلات و پاسخگویی درباره عملکردش درگذشته و نشان دادن یک رویکرد ولایت‌مدارانه و جذب آرای نیروهای انقلاب شرایط را برایش تسهیل کند.


شاید برایتان جذاب باشد:

به گفته او، اگر لاریجانی نتواند نیروهای انقلاب را نسبت به نامزدی خودش قانع کند موفقیتی نخواهد داشت؛ کما اینکه عملکرد او در ماجرای برجام و تصویب ۲۰ دقیقه‌ای برجام یکی از نقاط ضعف او بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی