تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 11
کد خبر: ۱۷۷۰۴
ضرغامی: «آقا اجازه‌ها» را اصلا قبول ندارم. رهامی نیز کاندیداتوری از طرف جبهه اصلاحات می‌گوید. از همه طرف فریاد لاریجانی به گوش می‌رسد ولی خودش هیچ نمی‌گوید.
به گزارش تلنگر؛ همچنان حواشی انتخابات داغ است و با نزدیک شدن به موعد ثبت نام در اردیبهشت سال آینده این حواشی به اسامی برجسته بیشتر می‌پردازد. امروز نیز به سنوات گذشته بر آن شدیم تا آنچه در دنیای سیاست پیرامون این موضوع اتفاق افتاده است را تقدیم نگاه شما کنیم

محسن رهامی از فعالان اصلاح طلب در خصوص انتخابات در مصاحبه‌ای مدعی شده است که ظرفیت کاندیدای واحد اصلاح طلبان شدن را دارد و گفته است که برنامه‌ها و کمپین‌های انتخاباتی وی فعالیت خود را شروع کرده اند.

وی همچنین بیان داشته است: "اگر بدانیم موثر خواهیم بود و می توانیم دَرصدی در رفع مشکلات کشور موثر باشیم کنار نمی کشیم. مجموعه اصلاحات باید به یک جمع بندی برسد مثل آمریکا که پیش از انتخابات، کمپین هایی تشکیل می شود و به نتیجه واحدی می رسند. اگر چند نفره وارد شویم ماجرای سال ۸۴ تکرار می شود. نداشتن کاندیدا واحد در سال ۸۴ اشتباه ما بود. در مورد حضور من هم کارهایی از مدت ها شروع شده است و جلسات مستمری هست و اگر فضا فراهم شود به عنوان کاندیدای واحد به میدان خواهم آمد و کمپین هایی تشکیل شده است."

لاریجانی کاندیدای کارگزاران است
لاریجانی نیز چندی است جزو گزینه‌های جدی کاندیداتوری است اما خود وی هنوز در این رابطه واکنشی نشان نداده است.

رهامی در خصوص لاریجانی نیز گفته است: "خبر‌ها به ما می‌رسد و من می‌دانم که او انتخاب ما نیست. شاید چنین اخباری بین کارگزاران باشد که می‌گویند اگر جریان اصلاحات نتوانست کاندیدا بدهد به سراغ یک کاندیدا میانه برویم. اخباری رسیده که تائید می‌کند احتمالا لاریجانی از سمت حزب کارگزاران وارد میدان انتخابات شود."

اصولگرایان در پیش و خم جاده اتحاد
حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا خبر از تعامل اصولگرایان با تیم پایداری داده است و مدعی شده با توجه به فوت آیت آلله مصباح زدی که به گفته وی پدر معنوی این حزب بوده است امکان تک روی و تندخویی برای این گروه کمتر شده است و اصولگرایان می‌توانند با آنها به تعامل برسند.

وی همچنین بیان داشته است : "اصولگرایان وابسته به شیخوخیت هستند و به همین خاطر بعد از درگذشت چهره‌های تاثیرگذاری چون مهدوی کنی و عسگراولادی شاهد نوعی انشقاق در اردوگاه اصولگرایی بودیم که نتیجه این اختلاف در ۲ انتخابات ریاست‌جمهوری گذشته عیان شد."

آقا اجازه‌ها
ضرغامی که می‌داند جایگاه خاصی در میان اصولگرایان ندارد در تلاش است با مصاحبه‌های سبک احمدی نژادی و بگم بگم در میان اغشار مختلف برای خود پایگاه رایی فراهم کند. 
وی میل زیادی به نشستن بر روی صندلی پاستور دارد. او در مصاحبه با جماران با انتقاد از افرادی که منتظر اجازه رهبری هستند گفته است:"بسياري از مسوولان بزرگ ما اخلاق بزرگي ندارند. به آنها مي‌گوييم در اين جايگاه كمي منش بزرگي و جوانمردي داشته باش و مثل بچه عمل نكن؛ نمي‌توانند! من خيلي به اين مساله اعتقاد دارم. آدم‌هاي بزرگ اسباب بزرگي مي‌خواهند."

وی در قسمتی دیگر از مصاحبه خود گفته است: "من به تعبيري معمولا مي‌گويم «آقا اجازه‌ها» را اصلا قبول ندارم. "آقا‌اجازه» يعني هر كاري مي‌خواهيد انجام بدهيد، بايد از يك نفر اجازه بگيريد. البته اين كلي است و ربطي به بحث ما درمورد رهبري ندارد."

شاید برایتان جذاب باشد:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی