تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 11
کد خبر: ۱۷۷۰۷
در همه جای دنیا رسم است که در بازی‌های بزرگ مدیران باشگاه‌ها پاداش‌هایی برای برد در نظر می‌گیرند. مثلا رئا مادرید یا بارسلونا برای برد در الکلاسیکو ارقامی را به عنوان پاداش به بازیکنان می‌دهند و مهمانی می‌گیرند؛ اما آیا همین باشگاه‌ها برای برد در مقابل تیم‌های ضعیف لیگ نیز همین رفتار را دارند؟
به گزارش تلنگر؛ دست و دلبازی در فوتبال یک امر رایج است اما آیا همه جهان اینگونه مدیریت می‌کنند که بازیکنان و مربیانی که در قرارداد با یک تیم هستند برای هر بردی باید دستخوش بگیرند؟ مگر نه این است که با آنها قرارداد بسته شده است که برای موفقیت تیم تلاش کنند؟ پس این پاداش برد هر بازی کدام وصله ناجوری است که از جیب بیت المال حاتم بخشی می‌کنند؟ 

البته در همه جای دنیا رسم است که در بازی‌های بزرگ مدیران باشگاه‌ها پاداش‌هایی برای برد در نظر می‌گیرند. مثلا رئا مادرید یا بارسلونا برای برد در الکلاسیکو ارقامی را به عنوان پاداش به بازیکنان می‌دهند و مهمانی می‌گیرند؛ اما آیا همین باشگاه‌ها برای برد در مقابل تیم‌های ضعیف لیگ نیز همین رفتار را دارند؟ 

همه این موارد را گفتیم چون شنیدیم که هیات مدیره استقلال تهران اعلام کرده در صورت برتری آبی‌ها مقابل پرسپولیس پاداش ویژه‌ای به بازیکنان پرداخت خواهد می‌کنند. 

شاید برایتان جذاب باشد:

روز گذشته باشگاه استقلال اعلام کرده بود در صورت پیروزی شاگردان فکری برابر پرسپولیس، پاداشی ویژه به مجموعه این تیم پرداخت خواهد شد.

گفتنی است که تاکنون پاداش پیروزی آبی‌پوشان برابر مس رفسنجان، ماشین‌سازی، شهرخودرو، گل‌گهر و آلومینیوم به بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال پرداخت شده است.

پاداش برد در دربی بزرگ کشور به نظر منطقی می‌آید ولی پاداش برای بردن تیم تازه لیگ برتری شده آلومنیوم یا مس و ماشین سازی حاتم بخشی است که بدها گریبان بیت المال را می‌گیرد و پول‌هایی که برای رشد و اعتلای یک باشگاه باید هزینه شود صرفا متوجه این دست پرداختی‌های عجیب می‌شود. 

البته این امر مختص باشگاه استقلال نیست و باشگاه های مختلف درگیر این موضوع هستند و به نظر می‌‌رسد حضور مقطعی مدیران در این موضوع تاثیر مهمی دارد؛ زیرا که با توجه به عدم پایداری در مجموغه صرفا به دنبال دیده شدن و نتیجه‌های مقطعی شده اند که آنها را از زیر ساخت دور می‌کند. زیر ساختی که سالها فولاد و ذوب آهن و سپاهان از آن نان خوردند.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی