تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 February 24
کد خبر: ۱۸۱۹۴
رضا نیکنداف درباره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، اظهار کرد: اصلاح‌طلبان برای چگونگی حضور در انتخابات ۱۴۰۰ تصمیم جمعی می‌گیرند و نظرشان این است که هر حزبی کاندیدای خود را معرفی کند و بعد از نظر شورای نگهبان در تأیید یا رد صلاحیت‌ها، اصلاح‌طلبان برای انتخاب کاندیدا یا کاندیداهای نهایی خود کار ائتلافی خواهند کرد.
به گزارش تلنگر؛ یک فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: هر کاندیدایی که قصد ورود به صحنه انتخابات را دارد باید در عرصه اقتصادی و سیاست خارجی قدرتمند وارد شود.

وی افزود: هر کاندیدایی که قصد ورود به صحنه انتخابات را دارد، باید در عرصه اقتصادی و سیاست خارجی قدرتمند وارد شود. امروز مردم مشکلات اقتصادی دارند و کاندیداهای ریاست جمهوری باید مد نظر داشته باشند که تا سیاست خارجی کشور را توسعه ندهند و به ثبات نرسانند، مشکلات اقتصادی حل نخواهد شد.

ایسنا افزود: این عضو حزب اتحاد ملت ایران اسلامی استان اصفهان، گفت: تجربه دولت اصلاحات یک نمونه موفق در عرصه اقتصادی بود و حتی رقبا نیز به این موضوع اعتراف می‌کنند که در این دوره اقتصاد کشور رونق بسیاری داشت. درست است که اولویت دولت اصلاحات توسعه سیاسی بود، اما در بحث اقتصادی و به خصوص در دور دوم موفقیت‌های زیادی را به دست آورد و کشور به یک ثبات اقتصادی رسید.

نیکنداف گفت: در دوره ۸ ساله دولت اصلاحات، سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری اطمینان خاطر پیدا کردند و بیشتر روی واحدهای تولیدی متمرکز شدند. بنابراین اگر در سیاست خارجی خود به یک ثبات برسیم بدون شک در عرصه تولید هم رونق ایجاد می‌شود و اشتغالزایی رخ خواهد داد.

شاید برایتان جذاب باشد:

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی