تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 01
کد خبر: ۱۸۲۴۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
محمود احمدی‌نژاد گفت: من مسائل را گفته و تشریح کرده‌ام، چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می‌نشینند و چه تصمیماتی می‌گیرند. این‌ها را گفته‌ام، ضبط کرده‌ام و در چندین جای مطمئن قرار داده‌ام. همان‌هایی را که نوشته ام دنبال کنید، می‌توانید متوجه بشوید که وابسته به کجا‌ها هستند.
به گزارش تلنگر؛ رفتارهای محمود احمدی‌نژاد جدیدا به فاز جدیدی وارد شده است و وی  در جمع تعدادی از هوادارانش گفته است که برخی قصد ترور او را دارند.

متن پاسخ احمدی نژاد به سوال برادر شهید مازندرانی که از وی خواست درباره موضوع ترور روشنگری کند، بدین شرح است:

ستاد درست می‌کنند، برنامه تبلیغی درست می‌کنند برای تخریب دیگران. خوشبختانه سهم من خیلی زیاد است، از زمین و زمان می‌زنند! چه خبر است؟ چه شده است؟ من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می‌کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می‌کنند و بعد دیگران را متهم می‌کنند!

البته من یک جان ناقابلی دارم که فدای ملت ایران است. پای ملت ایران ایستاده ام، پای حقوق ملت ایران ایستاده ام، کوچک ملت ایران هستم. جان ما ناقابل است، فدای ملت ایران، فدای عظمت ایران. بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما تهدید کرده است که ما می‌خواهیم ترور کنیم، پیدا می‌شود. البته من مسائل را گفته و تشریح کرده ام، چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می‌نشینند و چه تصمیماتی می‌گیرند. این‌ها را گفته ام، ضبط کرده ام و در چندین جای مطمئن قرار داده ام. همان‌هایی را که نوشته ام دنبال کنید، می‌توانید متوجه بشوید که وابسته به کجا‌ها هستند.


شاید برایتان جذاب باشد:
نمی‌توانند از دست ملت در بروند. امروز یک ملت بزرگ و تاریخ ساز در صحنه است. هر کس در طول تاریخ فکر کرده که می‌تواند سر ملت شیره بمالد، سر خودش را شیره مالیده است. ملت یک رودخانه عظیم است که تمام آلودگی‌ها را می‌شوید و می‌برد.

احمدی‌نژاد: بحث ترور من جدی است؛ اطلاعاتی را ضبط و در چندین جای مطمئن قرار داده‌ام

احمدی‌نژاد: بحث ترور من جدی است؛ اطلاعاتی را ضبط و در چندین جای مطمئن قرار داده‌ام

احمدی‌نژاد: بحث ترور من جدی است؛ اطلاعاتی را ضبط و در چندین جای مطمئن قرار داده‌ام


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نادر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
0
0
من با گفته احمدی نژاد کاملا موافقم همه چیز در همه جا امکان دارد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی