تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 March 27
کد خبر: ۱۸۳۹۰
حجت السلام و المسلمین قاسم الحایی سحر در نخستین نماز جمعه ۱۴۰۰ در مصلای حرم مطهر جعفربن موسی الکاظم (ع) افزود: انتخابات ریاست جمهوری بدلیل اثر گذاری بسیار مهم‌تر از انتخابات دیگر است و ما باید شاخص‌ها را در نظر بگیریم، من و شما باید شنوا باشیم و شاخص‌های که رهبری فرمودند را فراموش نکنیم.
به گزارش تلنگر؛ امام جمعه موقت پیشوا گفت: در انتخابات مخصوصا ریاست جمهوری به شعار‌ها و وعده‌های توخالی کاندیدا توجه نکنید.

امام جمعه موقت پیشوا گفت: اولویت با جوانان باشند و فقط شعار برای آنها ندهد بلکه عمل کنند و مانند شعاری که می‌گویند باید به زنان در جامعه نقش بدهیم، ولی حاضر نیستند سمتی به خانم‌ها بدهند نباشد و در کل رییس جمهوری می تواند کار کند که امیدوار به آینده باشد.

وی افزود: سال ۱۴۰۰ از طرف مقام معظم رهبری سال، تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شد و باید امسال این شاخصه‌ها را داشته باشد و همه تولیدکنندگان در کشور، در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارند که ما باید از تولیدکنندگان حمایت بیشتر کنیم.

شاید برایتان جذاب باشد:

حجت الاسلام الحایی گفت: در تولید داخلی موفقیت‌های چشمگیری داشتیم مانند انرژی هسته‌ای که از ابتکارات و تولیدات داخلی کشور است و پیشرفت چشمگیری داشتیم که باید ماموریت این دولت حمایت از تولید داخلی باشد.

امام جمعه موقت پیشوا افزود: در بخش پشتیبانی از تولید مساجد وارد شوندهر جایی که خواستیم انقلاب جهش پیدا کند از مسجد شروع کردیم مردم و امامان مسجد این خصوصیت را دارند اگر مساجدو مردم نبودند همدردی و کمک مومنانه شکل نمی‌گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی