تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 March 28
کد خبر: ۱۸۳۹۶
اخیرا در یکی از قسمت های سریال تلویزیونی گاندو ۲، اعضای تیم مذاکرات هسته ای متهم به جاسوسی شده است.
به گزارش تلنگر؛ محمد جواد ظریف، در پستی معنادار در صفحه اینستاگرامش نوشت: «دل به مهر و کمر به خدمت این آب و خاک پاک و مردمان دلاورش بسته‌ایم». به نظر می رسد این پست پاسخی به سریال گاندو ۲ و اتهام زنی‌های جدید صدا و سیما علیه او باشد.

ظریف در اینستاگرام خود در خصوص سریال گاندو 2 اینگونه نوشت:

ترسم که اشک در غم ما پرده‌در شود

وین راز سر به مهر به عالم سمر شود

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر

آری شود ولیک به خون جگر شود

در تنگنای حیرتم از نخوت رقیب

یا رب مباد آن که گدا معتبر شود

بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی

مقبول طبع مردم صاحب نظر شود

خداوندی، که رحمت بی‌کرانش بر همه جهان گسترده، قدرت بی‌انتهایش بر همه زورمداران چیره و حکمتش از مکر همه مکاران برتر است، را شاکرم که به این بنده کوچک و سراپاتقصیرش و همکاران خوب و ایثارگرم نعمت عظیم ایمان به قیامت و روز جزا، که در آن روز هیچ قدرت و مکنتی جز قلب سلیم و دل آرام بکار ناید، را عنایت فرموده و با این کرم و عنایتش صبر ما را در برابر نارواها و هجمه‌ها دو چندان کرده است؛ چراکه یقین داریم در پیشگاه عدلش در دنیا و عقبی مفتریان و هتاکان، بدون توجه به امکانات و شوکتشان، کمترین حاشیه امنی نخواهند داشت.

دل به مهر و کمر به خدمت این آب و خاک پاک و مردمان دلاورش بسته‌ایم، که با پایمردیشان همه فشارها را تحمل کرده‌ و افتخار آفریده‌اند.

و برای رعایت مصالح همین ولی‌نعمتان‌مان، که هر چه داریم از آنان و لطف خدا و دعای پاکان است، همچون مادری که دو نیم کردن فرزند دلبندش را برنتابید و او را به مدعی ناراست سپرد، دم از پاسخ به نارواها فروبسته‌ایم که:

ما را سریست با تو که گر خلق روز
دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم

میلاد منجی عالم بشریت مهدی زهرا بر همه منتظران راستینش خجسته باد.

شاد و سربلند باشید.

شاید برایتان جذاب باشد:

گفتنی است، اخیرا در یکی از قسمت های سریال تلویزیونی گاندو ۲، اعضای تیم مذاکرات هسته ای متهم به جاسوسی شده است. ظریف سال گذشته در واکنش به تصویری که این سریال در سری اول خود از وزیر خارجه کشور نشان داده بود؛ در نامه ای خدمت رهبر معظم انقلاب گلایه خود را مطرح کرده بود. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی