تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - 2021 June 10
کد خبر: ۱۸۹۸۴
ضرب و شتم خبرنگاران و هواداران رئیسی توسط ...
سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری، در شرایط بد کرونایی که روزانه شماری از هموطنانمان فوت می کنند شامگاه دیروز در سفر تبلیغاتی خود به استان خوزستان، با حضور در ورزشگاه تختی اهواز در جمع هواداران خود سخنرانی کرد.
به گزارش تلنگر، شماری از روحانیان، قشرهای مختلف از جمله جوانان، افرادی با پوشش اقوام مختلف از جمله عرب و بختیاری و نیز اعضای ستادهای انتخاباتی، از آیت الله رئیسی در فرودگاه بین‌المللی سردار شهید سلیمانی اهواز با سر دادن شعارهایی چون " یک کلام، رئیسی والسلام"،  رئیسی، رییسی، حمایتت می کنیم"، "ایران قوی با رئیسی"، "به کوری بی بی سی رای همه رئیسی"، "ابراهیم بت شکن، بت فساد رو بشکن"استقبال کردند.

برخورد شدید یگان های حفاظتی با خبرنگاران برای ورود به ورزشگاه، رعایت نشدن  فاصله اجتماعی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، درگیری چند هوادار با تیم حفاظتی، نبود آب آشامیدنی در گرمای هوا برای جمعیت حاضر، از دیگر حواشی این مراسم بود؛ به طوری که حال عمومی شماری از افراد حاضر در ورزشگاه بد شد.

کارگران نیشکر هفت تپه که حضور گسترده ای در این مراسم داشتند با در دست داشتن بنری از رئیسی نامزد ریاست جمهوری خواستار حمایت از این شرکت شدند، برخی ها هم مشکلات خود را در یک نامه نوشته و به دست مسئولان ستاد این نامزد رساندند.

سردبیر: 

در اینجا سوالی برای بنده و مردم وجود دارد، آیا این همایش در استانی چون اهواز که در وضع قرمز کرونایی است با مجوز وزارت کشور بوده است؟

آیا نامزدهای دیگری هم می توانند چنین میتینگی برگزار کنند؟

آیا وزارت کشور با توجه به شرایط کرونایی نباید خط قرمزی برای ارایه مجوز برگزاری همایش داشته باشد؟

آیا حق و حقوق تمام نامزدها از تبلیغات و سخنرانی در استانها و شهرهای مختلف یکسان است؟

نحوه اجرای پروتکل بهداشتی در سخنرانی نامزدهای ریاست جمهوری در شهرها و استانهای مختلف کشور به چه صورت است؟

بر اساس فتوای مراجع عظام ایجاد شرایط ابتلای افراد به بیماری کرونا حرام بوده و از نظر قانونی امکان پیگیری قضایی وجود دارد؟

در پایان نظر شما را به گلایه رهبر فرزانه انقلاب از مسئولان در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا را جلب می‌کنیم.


انتهای خبر// ح.ع 

  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی