تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۲۱ تير ۱۴۰۰ - 2021 July 12
کد خبر: ۱۹۲۲۳
ابراهیم رئیسی با وجود اطلاع از مشکلات جدی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کشور وارد عرصه انتخابات شد و امروز او رئیس جمهور بعدی ایران است. اما این راه از بیرون میدان به نظر هموارتر از داخل میدان است.

به گزارش تلنگر؛ رئیس‌جمهوری که با حمایت حداکثری اصولگرایان به پاستور رسیده آیا در ادامه مسیر هم با حمایت حداکثری روبرو خواهد شد یا اصولگرایان به سمت مطالبه گری و نظارت بر دولت پیش خواهند رفت؟


برای دو دوره باید آقای رئیسی برنامه داشته باشد. جریان اصولگرا هم باید از ایشان حمایت کنند هم در تأمین نیروی همکار به او کمک کنند. چراکه آقای رئیسی همکاران خودش را باید از کسانی انتخاب کند که برای همکاری با ایشان شایستگی باشند.


این حجم عظیم بدهی‌ها و که خصوصاً تحت عنوان یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان و حقوق کارکنان، ده سال باید اجرا و عملیاتی می‌شد و به‌تدریج این اتفاق، طی سال‌های گذشته باید اتفاق می‌افتاد که رخ نداد هزینه‌هایی برای دولت بعدی به وجود آورده است؛ بنابراین بسیار دشوار است که دولت جدید بتواند این شرایط را در آغاز کار پشت سر بگذارد اما کار نشدنی نیست مهم این است که نقشه راهی برای این شرایط تدوین شود.


به‌تدریج و بدون اینکه بخواهیم زیاده‌خواهی کنیم و یا دچار دستپاچگی و شتاب شویم باید اجازه دهیم دولت تشکیل شود این‌گونه مسائل دنبال شود ابتدا یک آرامشی در سطح جامعه ایجاد شود هم در بازار و هم در بازار سرمایه و هم بازار کالا و خدمات، آرامش حاکم شود تا جلوی نوسان شدید قیمت‌ها که همچنان ادامه دارد گرفته شود و در مرحله بعدی بتوانیم شاهد این مسئله باشیم که پس از تثبیت وضعیت اقتصادی و اجرای برنامه‌ها، به بهبود شرایط هم‌دست پیدا کنیم. دولت هم بتواند دولتی موفق باشد.


شاید برایتان جذاب باشد:


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سکه، ارز و رمزارز
رویدادها
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی