تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 03
کد خبر: ۱۹۳۴۰
علی لاریجانی رئییس پیشین مجلس شورای اسلامی؛ امروز و پس از رد صلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری باید برای آینده کاری خود تصمیم بگیرد. اما او چه راهی را در پیش می‌گیرد؟

به گزارش تلنگر؛ آینده علی مانند لیست دعوت‌شدگان تحلیف ابراهیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در این تردیدی نیست که سیاستمدار قمی فکرهایی در ذهن دارد. او در مصاحبه‌ای از تشکیل حزب سخن گفته است ولی زمان مشخص می‌کند جایگاه علی کجاست.

اما پیشنهاد من به علی آن است که در اتوبان ناطق حرکت کند! او ترجیح داد راهنما باشد و راهبر تا سرباز و فرمانده و البته آگاه بود که هدایتگر تخریب می‌شود؛ اما در میدان تیر نمی‌خورد!

لاریجانی از احتمال تأسیس حزب سخن گفته که نمایانگر حضورش میان دو مسیر مصلحت و سیاست است. تصمیم نهایی لاریجانی مشخص می‌کند که علی سرباز است یا هدایت می‌کند!

اگر به راه فرماندهان برود؛ باید آماده رزم و شکست باشد! اما در هدایت کردن شکستی وجود ندارد. تصمیم علی تأثیر زیادی در آینده سیاسی‌اش دارد! علی باهوش‌تر از آن است که اشتباه کند اما باید جلوی وسوسه‌های قدرت بایستد تا ماجرای رد صلاحیتش تکرار نشود. این مهم تنها راهش حرکت به‌سوی هدایتگری است.

انتهای خبر// ا.م


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی