تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 03
کد خبر: ۱۹۳۵۸
ابراهیم که امروز در مراسم تنفیذ خود شرکت کرده است. خوب می‌داند که سخت‌ترین کار ممکن را در پیش دارد. انتظارات از او زیاد و امکاناتش محدود است. او به‌خوبی متوجه است که بزرگ‌ترین مانع پیش رویش خودی‌ها هستند تا نخودی‌ها. چون دوست زخم زند / شکایت به کجا برم؟

به گزارش تلنگر؛ بزرگ‌ترین مشکل ابراهیم با جریان خودش است؛ جریانی که هنوز نیامده علاوه بر سهم خواهی فضاسازی می‌کند و کار او را سخت می‌کند.

ابراهیم باید استقلال خود را نشان بدهد؛ اصولگرایی بعد از دو دوره توانسته کاندیدا خود را رئیس‌جمهور و باید او را همراهی کند وگرنه نتیجه این سهم‌خواهی‌ها سرگردانی مردم است و همین سرمایه اجتماعی باقیمانده نیز از دست این جریان می‌رود.

علم الهدی امروز از دعوایی درون جریانی صحبت می‌کند. ایشان هم مطلع است و می‌داند فشار از کجا است وقتی می‌گوید بگذارید کار کند و هرکسی که به ستاد رئیسی آمد که نباید پست بگیرد، این حرف صادقانه‌ای است و راست و حسینی حرفش را زده است.


شاید برایتان جذاب باشد:

ابراهیم خوب می‌داند اگر بخواهد همه را راضی نگه دارد نمی‌تواند به شعارهای خود جامعه عمل بپوشاند؛ اما باید دید چقدر می‌تواند در مقابل قدرت‌های نهان و دولت در سایه مقاومت کند و خواست خود و مردم را اجرا نماید.

انتهای خبر// ا.م


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی