تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 03
کد خبر: ۱۹۳۶۱
رئیسی:
مردم با همه مشکلاتی که بود حماسه آفریدند و دشمنان را ناامید و دوستان را امیدوار کرد. در این حماسه همه مردم و اقشار نقش داشتند. پیر و جوان و همه گویش‌ها و اقوام و مذاهب در آن حضور داشتند که از همه به‌ویژه کسانی که مردم را برای حضور در انتخابات دعوت کردند به‌ویژه در رأس همه رهبری معظم انقلاب، قدردانی می‌کنم.

به گزارش تلنگر؛ ابراهیم در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری خود توسط رهبری انقلاب در حسینیه امام خمینی بابیان اینکه شرط ادب و احترام در حکم تنفیذ از سوی رهبری انقلاب این بود که دست مبارک ایشان را می‌بوسیدم، گفت: به دلیل رعایت پروتکل‌ها این توفیق از من سلب شد. از درگاه خداوند شکر نعمت اعتماد مردم و رهبری انقلاب اسلامی به خود را به‌جای می‌آورم. خورشید تابناک مردم‌سالاری دینی بیش از ۴۰ سال است در این سرزمین با هدایت امام بزرگوار و باهمت والای مردم بزرگ و وظیفه‌شناس ما طلوع کرده و مدل حکمرانی نوینی به عالم عرضه‌شده است.

وی افزود: در این مدل، امر دین در برابر دنیا، امر عزت در کنار رفاه به عالم عرضه شد تا بدانند پیوند معنویت بازندگی انسان معاصر را و اینکه دین می‌تواند در متن زندگی انسان معاصر حکومت و تمام شئون زندگی او را اداره کند. در یک‌کلام جمهوریت در کنار اسلامیت و استقلال در کنار آزادی در هم آمیخت.

رئیسی ادامه داد: هر جا به رهنمودهای امام و رهبری و سیاست‌های نظام توجه شد کارها پیش رفت و امور انجام شد و آنجا که این توجه صورت نگرفت، اشکال و مشکل پیش آمد.

رئیس‌جمهوری با تشکر از همه متصدیان نظام جمهوری اسلامی تا امروز، اظهار کرد: مردم با همه مشکلاتی که بود حماسه آفریدند و دشمنان را ناامید و دوستان را امیدوار کرد. در این حماسه همه مردم و اقشار نقش داشتند. پیر و جوان و همه گویش‌ها و اقوام و مذاهب در آن حضور داشتند که از همه به‌ویژه کسانی که مردم را برای حضور در انتخابات دعوت کردند به‌ویژه در رأس همه رهبری معظم انقلاب، قدردانی می‌کنم.

رئیسی بابیان پیام مردم در ۲۸ خرداد تحول‌خواهی و عدالت‌خواهی و مبارزه با فقر و تبعیض بود، تصریح کرد: پیام مردم پاسداشت از خون مطهر شهیدان و وصایای ارزشمند آنان و توجه به ارزش‌های نظام اسلامی و رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود و این پیام مردم در انتخابات بود که با فساد مبارزه شود، عدالت حاکم شود و به روابط ناسالم اداری و هر آنچه پیوندی با جامعه اسلامی ندارد پایان یابد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی