تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 03
کد خبر: ۱۹۳۶۳
توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم:
آیت الله العظمی خامنه ای گفتند: از مدتی پیش در محافل سیاست‌گذاری، دشمنان کشور و جمهوری اسلامی به دنبال توطئه تحریم انتخابات بودند که مردم با شرکت خود در انتخابات پاسخ قاطعی به آنان دادند.

به گزارش تلنگر؛ حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری افزودند: از خداوند متعال متضرعانه مسالت می‌کنیم که این سرآغاز را برای مردم و کشور مبارک فرماید به خصوص که ما در روزهایی هستیم که متعلق به اهل بیت است.

ایشان فرمودند: چند روز پیش عید غدیر بود، فردا روز مباهله است، روز نزول آیه تطهیر متعلق به ائمه است، این ایام به برکت همراهی و دعا، شفاعت آن‌ها برای ملت ایران مبارک باشد.

حضرت‌ آیت الله العظمی خامنه ای گفتند: اولا باید از خداوند متعال قدردانی کنیم که این توفیق را به ملت ایران عنایت کرد توانستند یک بار دیگر این حرکت کاملا پرمعنای انتخابات را به نشانه مردم سالاری دینی با موفقیت انجام دهند که در این راستا از مردم تشکر می‌کنیم.

رهبر فرزانه انقلاب افزودند: به دولت دوازدهم و رئیس جمهوری دوازدهم و همکارانشان خسته نباشید می‌گوئیم و برای  آیت الله رئیسی و همکارانشان از خداوند متعال طلب توفیق و کمک و عنایت ویژه می‌کنیم.

 ایشان فرمودند: این مراسم که متکی است به قانون اساسی و به رسمی که امام بزرگوار بنیان گذاری در کشور کردند،‌در این چند دهه بارها تکرار شده است و مظهری است از جا به جایی مسئولیت بسیار مهم قوه مجریه که مدیریت کشور است به شکل عقلانی و آرام و متین و این بسیار مساله مهمی است.

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تاکید کردند: معمولا در بسیاری از کشورها این جا به جایی به صورت کشمکش است، اینجا با آرامش و امنیت این جا به جایی در دوره‌های مختلف انجام شده است، این دوره هم به لطف الهی و هم نشانه عقلانیت آرامش و سکینه و طمانینه مردم و کشور و مسوولان و نشانه تنوع سیاسی است. دولت هایی که پیاپی آمدند و گرایش های مختلف سیاسی داشتند که نشان دهنده تنوع است که این تنوع نشانه سلامت و آزادی انتخابات است. 

رهبر فرزانه انقلاب با بیان اینکه انتخابات در سلامت و امنیت کامل برگزار شد،‌ گفتند: هم از برگزار کنندگان انتخابات در بخش‌های مختلف و هم از تامین کنندگان امنیت انتخابات که کار بسیار مهمی بود، تشکر می‌کنم. از مدتی پیش در محافل سیاست گذاری، دشمنان کشور و جمهوری اسلامی به دنبال توطئه تحریم انتخابات بودند که مردم با شرکت خود در انتخابات پاسخ قاطعی به آنان دادند.

انتهای خبر//حسین عبداللهی

منبع:تجارت امروز

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی