تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 03
کد خبر: ۱۹۳۶۷
درصورتی‌که قیمت دلار از 25 هزار و 800 تومانی رد شود، شانس شکست مقاومت 26 هزار و 200 تومانی وجود خواهد داشت. درصورتی‌که دلار این محدوده را از دست بدهد، به‌سوی ابتدای کانال 25 هزارتومانی حرکت خواهد کرد.

به گزارش تلنگر؛ ساعت ۵ بعدازظهر چهارشنبه اسکناس آمریکایی باقیمت ۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد که افزایشی ۴۵۰ تومانی نسبت به‌روز سه‌شنبه داشت. با این رشد اسکناس آمریکایی به بالاترین قیمت از اوایل فروردین‌ماه رسید و توانست میزان بازدهی هفتگی خود را به بالای ۴ درصد برساند.


تأثیر پیش‌بینی مذاکرات بر بازار

از هفته گذشته معامله‌گران از سمت داخل و خارج کشور، سیگنال‌هایی را دریافت کردند که احتمال احیای برجام را برای آن‌ها ضعیف کرد. این موضوع موجب شد اسکناس آمریکایی به‌سرعت از مقاومت 24 هزار و 800 تومان عبور کند و خود را به کانال 25 هزارتومانی برساند. با رفتن به کانال 25 هزارتومانی، سرعت رشد قیمت اسکناس آمریکایی تندتر شد.


شاید برایتان جذاب باشد:


علامت دلار به سکه

با افزایش قیمت دلار در هفته گذشته، سکه امامی نیز سیر صعودی گرفت و توانست از دو مقاومت مهم عبور کند. فلز گران‌بهای داخلی در آخرین روز هفته 250 هزار تومان رشد را به ثبت رساند و به بهای 11 میلیون و 200 هزار تومان رسید. سکه روز دوشنبه نیز از مقاومت 10 میلیون و 800 هزارتومانی عبور کرده بود. برخی معامله‌گران انتظار دارند که با توجه به افزایش بهای اونس طلا و تثبیت بالای مرز هزار و 800 دلاری، سکه به افزایش خود در روز شنبه نیز ادامه دهد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی