تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 08
کد خبر: ۱۹۴۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
گویش نظیف نشان از آن دارد که جایگاه سخنگوی شورای نگهبان است که فرد را به سخن گفتن باقدرت مجبور و او را حق‌به‌جانب می‌کند

به گزارش تلنگر؛ طحان نظیف، سخنگوی جدید شورای نگهبان اعلام کرد علت رد صلاحیت علی لاریجانی اعلام‌شده است. نظیف درباره درخواست لاریجانی برای شفاف‌سازی دلایل رد صلاحیتش گفت: مواردی را که آقای لاریجانی درخواست دادند به ایشان منعکس‌شده است.


علی هم شمشیر از رو بسته و در نامه‌ای نوشت: «شورای محترم نگهبان، با سلام؛ احتراماً سخنگوی محترم آن شورا فرمودند دلایل عدم احراز اینجانب را اعلام کرده‌اید. متأسفانه نامه‌ای که اخیراً برای اینجانب ارسال فرمودید با مهر محرمانه است که از طریق اینجانب به دلیل محرمانگی قانونا قابل‌انتشار نیست؛ مرحمت فرمایید مهر محرمانه نامه را حذف نمایید تا بتوانیم نامه شورا را برای اطلاع عمومی علنی نماییم.»


گویش نظیف نشان از آن دارد که جایگاه سخنگوی شورای نگهبان است که فرد را به سخن گفتن باقدرت مجبور و او را حق‌به‌جانب می‌کند و تا به امروز ما به‌اشتباه از کدخدایی انتظار رفتار پاسخگو  داشتیم؛ اما در خصوص علی باید دید این دعوای زرگری درنهایت تشت چه کسی را واژگون می‌کند!


علی که زمانی رئیس نهاد قانون گذار کشور بود؛ امروز مورد تایید نیست! این روند عجیب البته در خصوص دیگران هم اتفاق افتاده است! البته به نظر بنده علی به دلیل سکوت تلخش در خصوص رفتارهای نامناسب با آیت الله فقید هاشمی اینگونه نقره داد شد. 

بهرام که گور می‌گرفتی همه عمر

دیدی که چگونه گور بهرام گرفت؟

انتهای خبر// ا.م


شاید برایتان جذاب باشد:


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کامران
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
0
0
جنگ زرگری نیست . لاریجانی ها حزب باد هستند . یک روز خود را به هاشمی چسباندند، بعد گفتند رهبری ، وقتی احمدی نژاد وارد اسرار خانوادگی لاریجانی ها شد ، کمک کردن تا زوحانی ریس جمهور شود، وقتی منافع خود را از حسن روحانی هم بردند ، حالا دوباره به رهبری می خواهند بچسبند
اشرفی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۹
0
0
یاسلام نوع قضاوت و نظر شما نشان از بی دقتی دارد ! ممکن است کسی تایید صلاحیت نشود به یک دلیل قانونی که چندان مربوط به صلاحیت علمی و یا اخلاقی او نباشد.
در مورد مرحوم هاشمی هم همینطور مثلا موضوع فرزندان و سوء استفاده برخی از آنان و یا برخی نگرش های القایی برخی نزدیکان مانند عفت مرعشی و یا برخی رفتارهای صادقانه ولی اشتباه برخی افراد مانند منتظری و..... راستی یادتان رفته رآی قام مقامی منتظری را همین آقای هاشمی با نفوذ خود و قانع کردن افراد ساخت ولی واقعا اشتباه بود!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی