تاریخ انتشار: ۰۸:۲۵ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 09
کد خبر: ۱۹۴۰۹
نامه فرزند یک جانباز به صهیونیست‌ها
امیر محمدی: اگر مرد میدان هستید شروع کنید! اما این شروع پایانی بر موجودیت شما است. پایانی بر اسم جعلی اسرائیل!

به گزارش تلنگر؛ فرزند یکی از جانبازان برومند ایران نامه‌ای که برای غاصبان قدس شریف نوشته‌است. متن این نامه به شرح زیر است: 


 شما امروز مدعی آمادگی برای حمله به ایران هستید!  بدانید وارد باتلاقی خواهید شد که در آن خود و هم‌پیمانانتان را از بین می‌برید!


فکر نکنید چون مردم ایران از بی‌کفایتی برخی مسئولان ناراحت‌اند؛ ایران ضعیف خواهد شد. سرنوشت صدام‌ها را که می‌خواستند دوروزه تا تهران بیایند را ببینند! اینجا ایران است و ما ایرانی! این قماری است که شما شروع می‌کنید و پایان آن را ما مشخص می‌کنیم.


در عجبم که چگونه می‌شود شمایی که با همه اشراف اطلاعاتی و امنیتی به منطقه و حمایت‌های مستقیم امریکا از عهده یک گروه مدافع وطن بانام حزب‌الله که درود خداوند بر آنان باد در کشوری با جمعیت نزدیک به 9 میلیون نفر برنیامدید مدعی حمله به کشوری هستید که نزدیک به 100 میلیون جمعیت دارد و مردمش پای جای‌جای خاکشان ایستاده‌اند؟


نه؛ این فکر احمقانه است؛ من فکر می‌کردم قوم یهود باهوش‌اند! شما با این کار قبر خود را می‌کنید! حتی نیازی به حمله متقابل ایران به شما نیست! حزب‌الله برایتان کافی است!


ولی اگر قصد کردید به خاک من چشم بدوزید بدانید ایران 100 میلیون قاسم سلیمانی دارد! ما پای خاک و ناموس وسط باشد طوری دیگر رفتار می‌کنیم! فارس و لر و عرب و بلوچ و گیلک ندارد! یهود و ارمنی و زرتشتی و مسیحی و مسلمان ندارد! ما ایرانی هستیم!


این آغازی است بر نابودی شما! اگر خود را حریف میدان می‌بینید شروع کنید! اگرنه چون شغالان زوزه نکشید!

امضا فرزند یک جانباز ایرانی!


انتهای خبر//

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی