تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 10
کد خبر: ۱۹۴۲۴
امیر محمدی: طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی زندگی، آموزش، اطلاع‌رسانی و کسب‌وکار بخش قابل‌توجهی از مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد و خدمات مبتنی بر اینترنت را حداقل با اخلال روبرو می‌کند.

به گزارش تلنگر؛ مقام معظم رهبری منویات روشنی در موضوع فضای مجازی دارند و در بیانات خود می‌فرمایند «هدف دشمن این است که مردم را ناامید کند و مردم را بدبین کند، اعتمادبه‌نفس مردم را بگیرند و آینده را تاریک نشان دهند و این کاری است که امروز دشمن می‌کند».


با توجه به سخنان ایشان در این خصوص؛ این طرح چه کمکی به ایجاد اعتماد بین مردم و نظام و تقویت اعتمادبه‌نفس جامعه می‌کند؟ نه‌تنها در راستای منویات رهبری نیست، بلکه با کج‌فهمی و یا غرض‌ورزی به مانع‌تراشی برای کاربران و کسب‌وکارها پرداخته است و در مواردی تشدیدکننده محدودیت‌ها است.


شاید برایتان جذاب باشد:


شما که با شعار شفافیت و حل مشکلات معیشتی نماینده شدید؛ به‌جای بهبود و مرهم نهادن به دنبال تشدید نگرانی و دردسرهای تازه برای مردم هستید؟ سنگین‌تر کردن بار مشکلاتی که بر دوش مردم است شمارا انقلابی نمی‌کند؛ بلکه شمارا یا کاسب فیلترینگ نشان می‌دهد یا اهمال‌کار؛ این طرح به‌تنهایی برای ایجاد اختلال در سازوکارهای فضای مجازی کشور کافی است.


اینکه نماینده محترم می‌گوید در دولت قبل طرح نکردیم چون مخالف بودند؛ برای بعدی هم صبر نکردیم چون آن‌ها هم مخالف بودند؛ نشان از عقل کل بودن شما حضرات دارد! اگر شما معتقدید فضای مجازی بد است؛ اول خودتان از آن خارج‌شده و به سبک و سیاق سنتی با مردم رابطه برقرار کنید! چرا از هر دو نماینده یکی در فضای مجازی فعال است؟ برای شما خوب است برای مردم نه؟

انتهای خبر//


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی