تاریخ انتشار: ۰۷:۳۸ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 August 22
کد خبر: ۱۹۴۸۶
امیر محمدی: آقایانی که بیت‌المال را برای تولید واکسن هدر دادند؛ امروز نه تنها برای واکسنی که تحویل ندادند توبیخ نشدند؛ ترفیع هم گرفتند! این معنا عدالت محوری است!

به گزارش تلنگر؛ دولت حسن هرچه نداشت؛ به همت وزیر ارتباطاتش یاد داد که مسئولین عذرخواهی کنند! دولت سیزدهمی‌ها اما رکود تازه‌ای در شعار و رفتارهای پوپولیستی به‌جای گذاشتند و هنوز نیامده چند عذرخواهی به مردم بدهکار شدند!


کاربری در فضای مجازی نوشته بود: «یکی‌شان نامه نوشته واکسن وارد نکنید شده وزیر بهداشت اون یکی گفته تا فلان موقع 50 میلیون واکسن تحویل میدم یک میلیونم تحویل نداده؛ شده معاون اول؛ یکشیونم با یک‌میلیون تومان قرار شغل ایجاد کنه شده وزیر کار! خدا عاقبت این مملکت را به خیر کنه».


این کاربر فضای مجازی به‌نوعی راست می‌گوید! امروز که رهبر انقلاب به‌درستی تشخیص داده‌اند که حضراتی که درخواست صبوری برای رسیدن واکسن داخلی را داشتند به فکر منافع خود بودند و یا تشخیصی غلط داشتند و دستور داده‌اند به هر شکل ممکن واکسن وارد کشور شود؛ باید رئیس‌جمهور رقیب فساد و رئیس قوه قضائیه فساد ستیز وارد عمل شده و پزشکانی که آن نامه معروف نه به واکسن خارجی را امضا کردند را پاسخگو کنند که دیگر باجان مردم برای بودجه‌ای و تحقیقی و خوش‌خدمتی بازی نکنند!


اما کو فساد ستیزی که دم فساد از کنارشان بیرون زده است. وزیر بهداشت پیشنهادی که امروز مسئول واردات واکسن است؛ یکی از آن‌کسانی است که باید برای آن امضای کذایی پاسخ دهد! برای کشته شدن بالای 500 هم‌وطن در روز!


معاون اول هم که با وعده سر خرمن مردم و نظام را معطل واکسن برکت کرد و به 10 درصد ادعایش هم‌دست نیافت؛ استعفا ندهد که از مسئولان انتظار این موضوع هیچ‌وقت نمی‌رود! اما عذرخواهی کند و بپذیرد پرمدعا و نابلد بوده است.


امروز که شما بر اریکه قدرت نشسته‌اید بدانید که به‌واسطه اهمال‌کاری و امضا غلط پای نامه‌ای انقلابی و از اساس غلط و یا برای منافع شخصی خدای‌ناکرده؛ روزانه بیش از 500 نفر را راهی قبرستان می‌کنید!


امیرالمومنین در نهج البلاغه می‌فرمایند: برای وصول به آنچه طمع در آن دارند، اظهار نومیدی و استغنا از آن نمایند تا بازارهای خود را بر پای دارند و کالاهای خود را به فروش برسانند. سخن می‌گویند تا مردم را به‌اشتباه بیندازند و توصیف می‌کنند و باطل را با آن می‌آرایند و یا حق را با آن تیره و زشت می‌سازند. راه برای وصول به ضلالت را آسان می‌سازند و راه تنگ را کج و پیچیده می‌نمایند.

انتهای یادداشت//


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

فرهنگ و هنر
رویدادها
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی