تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - 2021 August 31
کد خبر: ۱۹۵۴۱
وزیر نیرو خبرداد:
وزیر نیرو گفت: در زمینه فساد در حالی که اگر با مصادیق مقابله کنیم، باید مراکز تولید فساد را شناسایی کرده و نسبت به حذف آنها اقدام کنیم.

به گزارش تلنگر، علی اکبرمحرابیان خطاب به کارکنان حوزه ستادی وزارت نیرو افزود: در همینجا عهد و میثاق می‌بندیم که دوش به دوش همدیگر تلاش کنیم تا بتوانیم آب و برقی پایدار و مطمئن به مردم ارائه کنیم.

وزیر  نیرو با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با دولت سیزدهم به مناسبت هفته دولت ادامه داد: مردم‌داری، مهم‌ترین رکن خدمت‌رسانی برای یک دولت است. مردم‌داری در نگاه دینی و انقلابی، اصل خدمت‌رسانی است.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از محورهای فرمایشات مقام معظم رهبری موضوع عدالت ورزی است، افزود: در فلسفه انقلاب اسلامی، ایجاد عدالت بین طبقات مختلف جامعه مدنظر بوده که در برخی بخش‌ها موفقیت‌هایی کسب شده و در بخشی از حوزه‌های اقتصادی متاسفانه فاصله زیادی با معیارها و شاخص‌ها داریم.

محرابیان گفت: محور سوم، موضوع فساد ستیزی است که مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید داشتند. فساد ستیزی به معنای مبارزه با روش‌های عقلایی، علمی و ساختارهای مناسب جهت جلوگیری از مراکز تولید فساد و تولید رانت است. یکی از برنامه‌هایی که به اتفاق همکاران در این دوره دنبال خواهیم کرد شناسایی گلوگاه‌ها و مراکزی است که به وسیله آنها تولید فساد می‌شود. در زمینه فساد در عین حالی که با مصادیق مقابله کنیم، می‌بایست مراکز تولید فساد را شناسایی کرده و نسبت به حذف آنها اقدام کنیم.

انتهای خبر//ح.ع

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی