تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - 2021 September 02
کد خبر: ۱۹۵۵۹
آیت الله جنتی:
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به روحیه جهادی رئیس جمهوری، خواستار تسریع رسیدگی به معیشت مردم توسط دولت شد و بر اولویت قراردادن اجرای آن تاکید کرد.

به گزارش تلنگر، آیت الله «احمد جنتی» در هشتمین جلسه هیات رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از مردم برای حضور پرشور و آگاهانه در صحنه انتخابات ریاست جمهوری،  توجه به رفاه و امور معیشتی و اقتصادی مردم را انتظار خبرگان رهبری از دولت جدید اعلام کرد و افزود: رئیس جمهوری حتما در این زمینه باید جهادی کار کند و خبرگان رهبری نیز باید مطالبه‌گر کار دولت باشد.

آیت الله جنتی تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری باید هم دولت را به مردم معرفی کند تا مردم قدر دولت را بدانند و هم دولت باید قدر این مردم را بداند چرا که ما مردم خوب و فهیمی داریم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه فرصت چهار ساله خدمت به مردم در جایگاه ریاست جمهوری فرصت کوتاهی است، افزود: باید از این فرصت کوتاه برای خدمت به مردم حداکثر استفاده را کرد.

آیت الله جنتی با اشاره به وضع اسفناک کرونا در کشور بر تسریع در امور واکسیناسیون تاکید کرد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان به اینکه مسئولان کشور باید برای حل مشکلات اقتصادی به راه حل‌های کوتاه مدت بسنده نکنند، گفت: برنامه‌های دراز مدت برای رفع مشکلات کشور باید مورد توجه قرار گیرد.

وی مردمی و انقلابی بودن را دو ویژگی اصلی مسوولان کشور برشمرد و افزود: تمامی افرادی که نقشی در سرنوشت مردم دارند، باید انقلابی و مردمی باشند و الگوی اصلی آنان در داشتن این دو ویژگی و خدمت به مردم مقام معظم رهبری است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مردم از خبرگان بعنوان قشر روحانی و طلبه انتظار پیگیری مطالبات خود را دارند، گفت: خبرگان باید پیگیر مطالبات مردم باشد و ما تا آن جا که توان داریم رسیدگی به امور مردم را در اولویت کارهای خود قرار دهیم.

هشتمین جلسه مشترک هیات رییسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری هم اکنون با گزارش کمیسیون‌های مختلف ادامه دارد.

انتهای خبر//ح.ع

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی