تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - 2021 September 11
کد خبر: ۱۹۵۷۲
شاخص کل بورس تهران در اولین روز معاملاتی هفته جاری با افزایش ۴۵۱۲ واحدی مواجه و سبزپوش شد. شاخص کل فرابورس نیز اگرچه اندک اما با افزایش به کار خود پایان داد.

به گزارش تلنگر، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان اولین روز معاملاتی هفته جاری با ۴۵۱۲ واحد رشد به یک‌میلیون و ۵۳۰ هزار واحد رسید. شاخص کل هم‌وزن هم به ۴۶۳ هزار و ۳۴۵ رسید که ۲۷۵۲ واحد کاهش را نشان می‌دهد.

بر این اساس ارزش بازار بورس به۶۱میلیون و۳۷۱هزار و۵۴۶میلیارد ریال و ارزش معاملات نیز به۶۷میلیون و۶۹۴هزار و۳۰۰میلیارد ریال رسید.

در این میان نمادهای فملی، رمپ نا، شپدیس، پارسان، شب ندر، اپال و تاپی کو بیشترین تاثیر (همگی مثبت) را در شاخص کل داشتند. همچنین نمادهای سپید، شستا، برکت، شب ندر، فولاد، خساپا و فملی نیز بیشترین تراکنش بازار بورس را به خود اختصاص دادند.

در بازار فرابورس هم شاهد افزایش شاخص کل بودیم اما این افزایش تنها۴۲واحد بود که نامحسوس است. بااین‌حال، این افزایش شاخص کل فرابورس را به۲۲هزار و۸۱۱واحد رساند.

نمادهای زاگرس، ذوب، فرابورس، ارفع، به‌پاس، دی و هرمز بیشترین تاثیر را بر شاخص کل فرابورس داشتند و نمادهای و هامون، مدیریت، دی، فرابورس، گدنا، سپیدار و لطیف نیز بیشترین تراکنش در بازار فرابورس را به خود اختصاص دادند.


انتهای خبر//

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی