تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - 2021 September 26
کد خبر: ۱۹۶۴۹
مرد هوس باز به کسی گفته می شود که الگوی مداومی از خیانت را تکرار می کند، چنین فردی صرفا به داشتن روابط متعدد علاقه مند است و داشتن یک رابطه معنی دار و پایدار برای او اهمیت ندارد.

به گزارش تلنگر ، یکی از سخت ترین روابط عاشقانه، رابطه ای است که در آن هوسبازبلفطره است. تنوع طلبی در مردان شامل برقراری رابطه با زنان متعدد، چه به صورت عاطفی یا جنسی، می شود در حالی که یک رابطه مهم دیگر مانند ازدواج را نیز در زندگی خود دارند.

مردان هوس باز معمولا جذاب هستند، هم در شخصیت و هم در ظاهر. او از جذابیت های خود برای برقراری ارتباط با زنان استفاده می کند و توجه و تحسین آنان را جلب می کند.

مرد هوس باز یا زن‌ باره به کسی گفته می شود که الگوی مداومی از خیانت را تکرار می کند. این  فرد صرفا به داشتن روابط متعدد علاقه مند است و داشتن یک رابطه معنی دار و پایدار برای او اهمیت ندارد.

مردان تنوع طلب 

 دروغگویی اصل مهم انجام اعمال غیراخلاقی است و به همین دلیل مردی که هوسباز باشد باید برای پوشاندن درردپا و دوام زندگی دوگانه اش دائما دروغ بگوید.

اگر با مردی روبرو هستید نگاه او را علنی بر روی بدن خودتان حس کرده‌اید یا متوجه شده‌اید که با نگاهش اندام زنان دیگر را نیز تعقیب می‌کند شکی نداشته باشید که او هوسباز است.

انتهای خبر//ح.ع

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی