تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - 2021 September 28
کد خبر: ۱۹۶۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
آسوده بخوابید، کی میگه تورمه، تخم مرغ شانه ای 5500 تومان، مرغ کیلویی 4000 تومان و پراید 150 هزارتومان چیزی نیست، عادت کنید لعنت به کسی که می گوید گرانی است، معترض نشوید، یا پوستمان باید کلفت شود یا پوستمان را کلفت کنید.

به گزارش تلنگر؛ این روزها همه از نفع جهانی توافق برجام می‌گویند. البته دقت می‌کنند که تعریف از خوبی برجام، تعریف از ظریف و روحانی نیست!


یکی از وکلای انقلابی خانه ملت در همین رابطه گفته است: اجرای برجام منافع همه طرف‌ها را تامین می‌کند. دولت در نگاه نافظ به مذاکرات با ۴+۱ باید به ملاحظات قانون اقدام راهبردی توجه داشته باشد و طبق قانون عمل کند.


برجام "حسن کلید"

رویه جدید نهاد‌های با ربط و بی‌ربط به سیاست خارجی نظام در زمینه برجام نشان داد که برجام بی ظریف و روحانی خوب است! آنان خود فروخته و غرب گرا بودند؛ نه برجام!


نه پاره می‌کنند؛ نه می‌سوزانند!

شعار مرگ بر آمریکا از مجلس بلند نمی‌شود! نه دوره مجلس می‌چرخند و پلاکارد دست می‌گیرند؛ نه آتش می‌زنند؛ نه پاره می‌کنند. امروز به قول آن عزیز مسئول وقت ناز کشیدن است.


وقتی به رفتار‌های دوستان درباره برجام و مذاکره نگاه می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که منافع ملی فدای منافع حزبی شده است؛ امروز بیشترین صدایی که از عملکرد مسئولان شنیده می شود این است که "دیگی که برای من نجوشد سر سگ در آن بجوشد!"


امروز حال برجام خوب است؛ واردات خودرو خوب است؛ کیفیت جاده‌ها بالا است؛ حتی کسی نمی‌گوید چرا تخم مرغ شده 55 هزار تومان! شهر در امن و امان است آسوده بخوابید!

انتهای خبر// ا.م


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
گمراه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۶
0
0
مطالبه و مطالبه گری همانند رفتارهای دوگانه آمریکا با تروریست در کشور ماست.
زمانی که مردم درخواست مشارکت بیشتر و موثر در امور اجتماعی را دارند و با روش های همچون نظارت استصوابی و دستوزالعمل های غیرقانونی مسیر را عوض می کنند.
نمایندگانی بر سر کار می آیند که کمترین تعهدی به مردم و کشور در آنها دیده نمی شود
منافع حزبی حتی بر منویات مقام معظم نیز سایه افکنده و وکلایی که پیگیر کم کاری مدیران بهداشت هستن بازداشت و خیانت کاران در برخی موارد به سمت های جدید و بالاتر منصوب می شوند.

پاسخگویی حتی به معظم اله در حد صفر و .... مردم
مدیر پایگاه سلام دوست عزیز، منظور از سه نقطه چیست
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی