تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - 2021 October 16
کد خبر: ۱۹۷۸۸
گزارش از بیتا بهرامی:
همه چیزمان وارداتی است جزخودمان، کشوری غنی هستیم اما نمی خواهیم باشیم، همه چیز داریم اما هیچی نداریم، از شیرمرغ تا اسباب بازی، باید وارد کنیم، این بار نام لباس زیر زنانه که رتبه دوم واردات را به خود اخصاص داده در فهرست است، لباس زیر انواع مختلفی دارد که با تعرفه گمرکی مشخصی وارد و به فروش می رسد.
بـه گزارش تلنگر، واردات لباس زیر از کشورهای مختلف همچون ازچین، ترکیه،آلمان وایتالیا انجام می شود، تعطیلی۷۰ درصداز واحدهای تولیدی پوشاک  به  دو عامل  بستگی دارد واردات قاچاق و جنس های رنگ و لعاب دار چینی 

مشخصات سوتین نیم تنه ورزشی چیست؟

سوتین نیم تنه ورزشی یکی از راحت ترین و شیک ترین نوع محصول تولیدی برای باشگاه، ورزشگاه ها و تابستان است. 

این سوتین ها دارای انواع مختلفی بوده و در بهترین و زیباترین شکل و جنس عرصه می شود. مشخصات سوتین ورزشی بسیار خاص و ویژه است.

انتخاب صحیح نیم تنه ورزشی برای زنان در هر سطحی از فعالیت، شکل و سایز بسیار ضروری است. درحالی که بسیاری از زنان ورزشکار از نیم تنه برای ساپورت و راحتی استفاده می کنند، اما احتمالاً بسیاری از آن ها سایز اشتباه را انتخاب می کنند. 

انتخاب سایز اشتباه نیم تنه ورزشی باعث درد سینه و حتی آسیب به بافت نرم می شود. مهم است که ساپورت مناسبی خریداری کند تا بتوانید فعالیت های ورزشی خود را بدون ناراحتی دنبال کنید.
انتهای خبر//ح.ع
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
یک داستان
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی