تاریخ انتشار: ۰۷:۵۰ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - 2021 November 28
کد خبر: ۲۰۳۸۳
یادداشت از امیر محمدی:
یادتان نمی‌آید ما فراموش نکردیم! یادش به خیر؛ پارسال بود و سال‌های قبل! به آلودگی هوا که نزدیک می شدیم همه منتقد دولت و شهرداری می‌شدند!

به گزارش تلنگر؛ آن روزها؛ گروهی داشتیم که آنها را با عناوین تندرو و دلواپس می‌شناختیم! دلواپسان کارشان دادخواهی ملت علیه دولت بود! ازنظر آنها ابتکار بنزین نامرغوب واردشده را می‌خرید؛ همسرش هم واردکننده اصلی این بنزین‌ها بود! زنگنه را نگو که گازوئیل گوگرددار تولید کرده بود و دود به خورد مردم می‌داد.


آن زمان محسن هاشمی و حناچی هیچ برنامه‌ای نداشتند و غاز می‌چراندند! محیط‌زیست و روحانی هم که کلاً تعطیل! گذشت و مردم به وعده الهی که در قرآن آمده و خداوند عزوجل می‌فرمایند: "وَ نُریدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثینَ". "ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم!" اعتقاد پیدا کردند! انتخاباتی شد و صالحان بر سرکار آمدند!


این روزها؛ شکر خداوند باری‌تعالی نه دلواپسی داریم و نه دادی که دادخواه بخواهد! همه‌چیز عالی است! شهرها تمیز است و بنزین‌ها پاک! باد وزیدن گرفته و باران باریدن! خداوند درب‌های رحمت خود را بر رعیت گشوده و رودها پر آب است! تهران تمیز زندگی آرام است و در خروش!

انتهای یادداشت//ح.ع


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سکه، ارز و رمزارز
رویدادها
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی