تاریخ انتشار: ۰۸:۲۳ - ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - 2021 December 16
کد خبر: ۲۰۶۳۷
استقلال هوشمندانه برای این سه امتیاز جنگید و توانست آن را به دست بیاورد، اما همین‌که یک تیم مثل استقلال مقابل تیم بالای جدولی سپاهان گل نخورد و توانست سه امتیاز را کسب کند

به گزارش تلنگر؛ تیم فوتبال استقلال در دیداری حساس از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد سپاهان را با تک‌گل جعفر سلمانی شکست بدهد. این در حالی است که آبی‌ها در این دیدار یک بازی نسبتاً پایاپایی را به نمایش گذاشتند، اما شاگردان فرهاد مجیدی در ادامه روند شکست‌ناپذیری خود در این فصل دست به یک کار بزرگ زده و حریف اصفهانی و صدرنشین که موقعیت‌های خوبی هم داشت را با ارائه یک بازی هوشمندانه مدیریت کرده و از پیش‌رو برداشتند تا با کسب سه امتیاز ارزشمند موقتاً به رتبه اول برسند.


بینندگان بازی خوبی را شاهد بودند و هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. استقلال هوشمندانه برای این سه امتیاز جنگید و توانست آن را به دست بیاورد، اما همین‌که یک تیم مثل استقلال مقابل تیم بالای جدولی سپاهان گل نخورد و توانست سه امتیاز را کسب کند، این نشان می‌دهد که صد درصد فاکتورهای زیادی را رعایت کرده و تمرینات خوبی را انجام داده است.


به اعتقاد کارشناسان؛ بازی سه امتیازی هفته گذشته توسط مدافعان به دست آمد و در بازی مقابل سپاهان نیز ۳ امتیاز این دیدار توسط مدافعان حفظ شد و درنهایت به دست آمد.


شاید برایتان جذاب باشد:


استقلال امسال برنامه دفاعی خوبی دارد و با توجه به اینکه توانسته است نفرات دفاعی خود را در چند سال اخیر حفظ کند توانسته به نظم و دفاع تیمی برسد. نتیجه این اتفاق آمار خوب خط دفاعی استقلال است. بی‌شک اگر این تیم بتواند همین روند را ادامه دهد در ادامه لیگ می‌تواند یکی از مدعیان جدی قهرمانی باشد.

انتهای گزارش// ا.م


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

فرهنگ و هنر
رویدادها
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی