تاریخ انتشار: ۰۱:۰۸ - ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - 2022 March 13
کد خبر: ۲۱۴۹۶
مراسم قرعه کشی برای دو طرح فروش فوق العاده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبین ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه، ۱۹ اسفند ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش تلنگر، با حضور نهادهای  نظارتی، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده محصولات شاهین.جی، كوییك با گیربكس معمولی، ساینا.اس، تیبا2 ای. ایکس با رينگ فولادي و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ و همچنین اولین فروش فوق العاده محصولات شاهین.جی، کوییک با گیربکس معمولی، تیبا2 ای. ایکس با رينگ فولادي و ساینا.اس در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.


در طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا ۵۳۶ هزار و ۲۵۶ نفر شركت كردند كه ۴۹۷ هزار و ۷۵۶ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح ۱۶ هزار و ۵۵۰ خودرو است و برای آنكه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۳۳ هزار و ۱۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.


در این طرح ۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این ۷ هزار دستگاه كوییك با گیربكس معمولی، ۷۵۰ دستگاه ساینا.اس، ۲هزار دستگاه تیبا2 ای. ایکس با رينگ فولادي و هزار و ۳۰۰ دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.


همچنین در طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۱۵ هزار و ۳۷۵ نفر شركت كردند كه ۱۴ هزار و ۴۱۶ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۱۵ هزار و ۲۵۰ خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، بر اساس قرعه کشی تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی و رزرو مشخص شدند.


اسامی منتخبان طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا ساعت ۱۰ صبح بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی منتخبان طرح فروش فوق العاده حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از ۳ روز کاری اعلام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح های پیش فروش، پیامك ارسال می كند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد كه ثبت نام كنندگان به سایت سایپا مراجعه كنند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

فرهنگ و هنر
رویدادها
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی