تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - 2022 June 19
کد خبر: ۲۱۵۴۸
حجت‌الاسلام نقوی می‌فرمودند که "مردم در اوج آزادی رأی دادند و به کسی تحمیل نشد که به رئیسی رأی دهد"؛ این سخن صحیح است اما در انتخاباتی که قواره کاندیداهای جناح‌ها باهم برابری نکند؛ انتخابات به سمت انتصابات می‌رود.
به گزارش تلنگر؛ آقای نقوی فرمودند مردم رئیسی را می‌شناختند به همین دلیل به او رأی دادند؛ اما عزیز دل مردم علی لاریجانی را هم می‌شناختند و می‌شناسند؛ مردم محسن هاشمی رفسنجانی را هم می‌شناسند؛ حرف شناخت نیست، سخن از قواره افرادی است که روبروی هم قرار می‌گیرند. از قبل از انتخابات کاملاً مشخص بود که آقای رئیسی در انتخابات پیروز می‌شوند.

برعکس سخنان شما که معتقدید رأی آوردن آقای رئیسی به دلیل همگرایی نیروهای انقلابی و حزب‌اللهی بود؛ بنده معتقدم ایشان به این دلیل رئیس‌جمهور شدند که مردم به دلیل عملکردهای پیاپی شورای نگهبان در مواجهه با اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، پای صندوق‌ها نیامدند و ما با انتخابات حداقلی روبرو شدیم.

شما فرمودید جناب رئیسی شعارهای خوبی دادند! برادر ایشان نیازی به شعار نداشتند؛ طیفی که می‌خواستند به ایشان رأی بدهند اصلاً نگاه به این موارد نمی‌کردند و عموماً به‌عنوان وظیفه دینی و شرعی از ایشان حمایت کردند.

البته اینکه عملکرد دولت در واکسیناسیون خوب بود درست است؛ اما چه کسانی نامه نوشتند و نگذاشتند واکسن وارد کشور شود؟ دست‌مریزاد آن نامه ردای وزارت نبود؟ چطور شد که بعد از وزیر شدن ایشان واردات واکسن خوب شد؟

جدای از سخنان گران‌مایه شما؛ چرا نمایندگان وعده‌های آقای رئیس‌جمهور را پیگیری نمی‌کنند؟ چرا مجلس بررسی نمی‌کند که چه شد 4 میلیون مسکن موردادعا به 2 میلیون مسکن رسید؟ آن‌یک میلیون شغل در سال به کجا رسیده است؟ به نظر بنده وظیفه شما به‌عنوان نمایندگان ما؛ تعریف و تمجید از هم‌پیاله‌های خود نیست و به‌جای سالگرد پیروزی بهتر است فکر دغدغه‌های کسانی باشید که به شما رأی دادند.

انتهای مطلب/


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

فرهنگ و هنر
رویدادها
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی