تاریخ انتشار: ۰۶:۳۸ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - 2022 June 21
کد خبر: ۲۱۵۵۳
تغییر تفکر و آمدن فکر جدید در ترکیب کادر فنی پرسپولیس باعث تغییرات تاکتیکی می‌شود.
به گزارش تلنگر؛ در طول چند سال موفقیت پیشت سر هم پرسپولیس؛ حمید مطهری جزو وزنه‌های این موفقیت‌ها بود و چندین پیشنهاد مختلف در خصوص سرمربیگری داشت که به خاطر پرسپولیس و شرایط تیم آنها را رد کرده بود.

مطمئناً کار سختی در نساجی در پیش‌رو دارد. در کنار این مسئله باید بگویم که سایر تغییرات صورت گرفته در کادر فنی لازم بود. چراکه ما از این وضعیت لطمه‌های زیادی خورده بودیم. در بحث مربی دروازه‌بانان نه‌تنها پیشرفت نداشت بلکه پس‌رفت هم داشتیم. در پست مربی بدنساز هم دیدید که بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم که این مسئله نگران‌کننده بود.


با شرایطی که پیش‌آمده بود تغییر و تحول در کادر فنی پیش‌بینی می‌شد اما کسی فکر نمی‌کرد حمید مطهری از پرسپولیس جدا شود. این فصل برخلاف فصل گذشته یارگیری خیلی خوب انجام شد و بازیکنان باکیفیتی به تیم اضافه شدند. البته در چند پست همچنان نیاز به جذب بازیکن وجود دارد اما در کل امسال شرایط خوبی در پرسپولیس حاکم می‌شود.


درست است که بازیکنان نامداری جذب تیم شده اما نام پرسپولیس از همه این افراد بزرگ‌تر است. وقتی یک تیم نام کوچکی دارد نام بازیکنان بزرگ روی آن سنگینی می‌کند اما پرسپولیس آن‌قدر نام بزرگی است که این مسائل در آن اتفاق نمی‌افتد. بازیکنان بسیار نامدارتری به این تیم آمدند اما بازهم نام پرسپولیس از آنها بزرگ‌تر بوده است. امسال پرسپولیس هم بازیکنان باتجربه جذب کرده و هم بازیکنان جوان و جویای نام که تلفیقی از آن می‌تواند به تیم کمک کند. البته مدیریت کردن بازیکنان مهم است؛ اما به نظر من یحیی گل‌محمدی این شرایط را دارد تا بتواند با ایجاد همدلی در پرسپولیس کارهای بزرگی انجام دهد. امسال پرسپولیس کار سختی دارد چراکه سال گذشته قهرمان نشده است.

بازگشت علیرضا بیرانوند برای پرسپولیسی‌ها خبر خوبی است چراکه در فصل گذشته این تیم از اشتباهات دروازه‌بان لطمه زیادی خورده است. از طرف دیگر بیرانوند یک دروازه‌بان ملی‌پوش است که تجربه زیادی هم دارد و این مسئله به ما کمک خواهد کرد.

عیسی آل کثیر مصدوم است و جذب مهاجم واقعاً نیاز پرسپولیس خواهد بود اما این تیم یک دفاع چپ تخصصی نیز نیاز دارد تا ترکیب تیم کامل شود.


شاید برایتان جذاب باشد:
پرسپولیس فصل قبل به دلیل نداشتن مهاجم گلزن و هافبک طراح نتوانست دربازی‌هایی که رقیب امتیاز از دست می‌داد؛ نتیجه بگیرد و این بزرگ‌ترین مشکل این تیم بود. امسال اما یحیی تلاش کرده است که ترکیب خوبی از بازیکنان جمع کند؛ اما تیم‌های زیادی از جمله سپاهان و استقلال در سالهای گذشته بمب نقل و انتقالات زیادی داشتند اما نتیجه نگرفتند چراکه به عملکرد خوب پیش فصل کاپ نمی‌دهد؛ تیمی قهرمان لیگ می‌شود که تیم باشد.

انتهای مطلب


برچسب ها: پرسپولیس فوتبال
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

فرهنگ و هنر
رویدادها
آخرین اخبار
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی