تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - 2018 September 06
کد خبر: ۷۵۴۴
روز‌های پایانی مرداد امسال، زن میانسالی با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از زن جوانی به اتهام سرقت به روش بیهوشی شکایت کرد.

به گزارش تلنگر؛ با دستور بازپرس سهرابی پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. شاکی به افسر تحقیق گفت: فرزندانم در خارج از کشور زندگی می‌کردند و کمتر به من سر می‌زدند، در جریان یک سرمایه گذاری مشکلات زیادی برایم رخ داد. به طور اتفاقی با زن جوانی در پارک دوست شدم و به او اعتماد کردم. بعد از شنیدن مشکلاتم مدعی شد زندگی ام طلسم شده و گره آن به دست یک رمال باز می‌شود. آن روز در مترو با هم بودیم و قرار بود به خانه رمال برویم. در مسیر با شربت مرا بیهوش کرد که بعد از سه روز در بیمارستان به هوش آمده و متوجه سرقت پول، طلا و تلفن همراهم شدم. چهره نگاری رایانه‌ای از زن دزد انجام شد و جستجو‌ها ادامه داشت تا اینکه زنان و دختران جوان دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند که معلوم شد آن‌ها در دام همان متهم گرفتار شده اند. بررسی‌ها نشان می‌داد زن دزد بعد از بی هوش کردن آن‌ها علاوه بر سرقت اموال همراه آن‌ها، با دسته کلید‌های سرقتی توانسته به خانه طعمه‌ها راه پیدا کرده و اموالشان را سرقت کند.

زنان جوان طعمه سارق حرفه‌ای/ سرقت پول و دسته کلید منازل به روش بیهوشی + عکس

ماموران به بررسی از آلبوم مجرمان حرفه‌ای پرداختند که معلوم شد متهم فراری دو سال پیش به اتهام بی هوش کردن یک زن در تجریش مدتی در زندان بوده و آزاد شده است. در ادامه تحقیقات پلیسی دو روز پیش زن دزد که تحت تعقیب بود شناسایی و در مخفیگاهش بازداشت شد.

وی به افسر تحقیق گفت: مدتی در زندان بودم و بعد از آزادی تصمیم گرفتم با تعارف آبمیوه مسموم از زنان و دختران سرقت کنم. به همین خاطر با آن‌ها دوست می‌شدم و با تعارف آبمیوه مسموم آن‌ها را بی هوش و اموال و پول هایشان را سرقت می‌کردم. گاهی نیز با سرقت دسته کلیدهایشان و به دست آوردن نشانی خانه مالباختگان از آنجا نیز سرقت می‌کردم. برای زن جوان قرار قانونی صادر و روانه پلیس آگاهی شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی