تاریخ انتشار: ۰۹:۳۵ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - 2018 September 06
کد خبر: ۷۵۴۶
کاش خداوند آن مصونیت اعضای کیهان را به باقی خبرنگاران و فعالان در این حوزه بدهد. زیرا آنچه کیهان منتشر می‌کند هر فعال دیگری منتشر می‌کرد به عناوین مختلف محکوم به اشد مجازات می‌شد و احتمالا مدعی العموم اولش هم قبل دادستان، کیهان بود.

بببه گزارش تلنگر؛ روزنامه کیهان که یکی از سردمداران تندروها است و همیشه مواضعی عجیب و معمولا توهین آمیز دارد دوباره با استفاده از کلماتی که دور از شان خبر و خبرنگار است به شدیدترین لحن ممکن به دولت و مجلس حمله کرده است. این در حالی که رهبر انقلاب چندی پیش فرمودند کسانی که به قوای سه گانه با تندی انتقاد می‌کنندآّ به آُیاب دشمن می‌ریزند.

کیهان نوشت: دوتن از وکیل‌الدوله‌های فراکسیون امید در نطق‌های پیش از دستور مجلس به بهانه مشکلات اقتصادی، هر لجنی که از دهانشان بیرون آمده بود را به چهره نظام و رزمندگان اسلام پاشیده‌اند!

گفتم: حالا که دیگر خواجه حافظ هم می‌داند مشکلات اقتصادی نتیجه عملکرد خود این وکیل‌الدوله‌ها و دولت تحت حمایت آنها بوده است! باید خودشان را لجن‌مال کنند!

گفت: به نظارت استصوابی و صنایع موشکی و مقاومت در مقابل زورگویی آمریکا و... نیز به شدت حمله کرده‌اند!
گفتم: با این که نظارت استصوابی بود، بعضی از این اجق وجق‌ها وارد مجلس شدند، حالا ببین اگر نبود چی می شد؟! و اگر فداکاری رزمندگان و صنایع موشکی کشورمان هم نبود که این آقا و خانم نماینده الان باید پوتین تروریست‌های داعش را واکس می‌زدند و به عنوان برده به شیوخ عیاش آل سعود فروخته می‌شدند!
گفت: مگر حرف‌های این دو نفر دقیقا همان مزخرفاتی نیست که اسرائیل و آمریکا و آل سعود علیه ایران اسلامی بر زبان دارند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! یارو‌ وارد یک نمایشگاه نقاشی شده بود، جلوی یک تابلو ایستاد و به مدیر نمایشگاه گفت؛ خجالت نمی‌کشید این تابلوی مزخرف را به نمایش گذاشته‌اید؟ مدیر گفت؛ تابلو نیست آیینه است!

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی