تاریخ انتشار: ۰۹:۳۵ - ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 06
کد خبر: ۷۸۸۳
گل‌محمدی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشد، گفت: خوشحالم کسی دعوت نشد، نتایجی که گرفتیم باید ادامه داشته باشد تا بازیکن به تیم ملی دعوت شود.

 به گزارش تلنگر ؛ یحیی گل‌محمدی پس از برتری سه بر دو تیمش مقابل فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: اول تحت تاثیر پرس حریف قرار گرفتیم و نتوانستیم آنطور که باید و شاید از فضا‌ها استفاده کنیم. آن‌ها به خوبی پرس کرده و کار را برای ما سخت کردند.

گل‌محمدی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه بازیکنی از پدیده به تیم ملی دعوت نشد، گفت: خوشحالم کسی دعوت نشد، نتایجی که گرفتیم باید ادامه داشته باشد تا بازیکن به تیم ملی دعوت شود. بازیکن نباید فکر کند دو سه بازی خوب کرده، باید به تیم ملی برود. بازیکن باید آنقدر خوب کار کرده تا مربی تیم ملی را وادار به دعوت به تیم ملی کند. اگر این روند مقطعی باشد، یک بازی خوب بوده، یک بازی خوب نباشد، درست نیست. بازیکنان باید آنقدر در مسابقات قوی باشد تا مربیان او را به تیم ملی دعوت کنند.

سرمربی پدیده در واکنش به مشکلات مالی تیمش و اینکه چقدر تأثیرگذار بوده است، گفت: بی تاثیر نبود. ما تمرینات کاملی نداشتیم. متاسفانه به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، باعث شد تمرکز نداشته باشیم و اثرات آن را در نیمه اول دیدیم. مشکلات باید زودتر حل شود. می‌ترسم از روزی که مشکلات حل شود، اما کار از کار گذشته باشد. از این جریان می‌ترسم. مسئولان باید در این برهه از زمان که بازیکنان نیاز به حمایت دارند، بیایند و پول ترزیق کنند. نباید زمانی پول ترزیق شود که کار از کار گذشته باشد. اگر بخواهیم روحیه برتری طلبی را از دست بدهیم، فایده‌ای نخواهد داشت. الان باید قدر تیم را بدانیم، الان وقت حمایت است، نه دو، سه هفته دیگر. شاید دیگر نتوانیم این روند را ادامه دهیم و مسئولان باید تلاش خود را.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی