تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 06
کد خبر: ۷۸۹۵
رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس از جلسه اعضای این فراکسیون با مسئولان ستاد اربعین درباره صدور ویزا در ایام اربعین خبر داد.
به گزارش تلنگر ؛  حجت الاسلام احد آزادی خواه، رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی از جلسه اعضای این فراکسیون با مسئولان ستاد اربعین برای بررسی سفرهای ایام اربعین خبر داد و گفت: اخیرا نوسانات قمیت ارز نگرانی هایی درباره سفر ایام اربعین ایجاد کرده که در همین زمینه جلساتی را در روزهای آینده با مسئولان مرتبط با این موضوع خواهیم داشت. 

وی با بیان اینکه بخش عمده افراد در ایام اربعین حسینی به صورت زمینی به عراق می روند، ادامه داد: نرخ صدور ویزا در چند روز گذشته مبهم بوده که باید این موضوع شفاف شود. 

نماینده مردم ملایر در مجلس تصریح کرد: به دنبال این هستیم که راهکارهای ستاد اربعین برای کاهش نرخ صدور ویزای اربعین را با حضور مسئولان این ستاد بررسی کنیم. 

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس با بیان اینکه برخی از افرادی که در ایام اربعین به عراق می روند، توانایی پرداخت مبلغ صدور روادید با نرخ ارز آزاد را ندارند، گفت: در روزهای آینده با مسئولان وزارت کشور، وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت جلسه ای را برگزار و این موضوع را تعیین تکلیف می کنیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی