تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 07
کد خبر: ۷۹۰۶

آقایان شما یک عذر خواهی به مردم بدهکارید

دلار هر لحظه گران و ارزان می شود و من به عنوان یک شهروند در این کشور نفهمیدم این بی ثباتی از آن چیست؟ نماینده ای امروز در توئیتش از مردم عذر خواهی کرده است. آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از مردم عذر خواهی کرده است. سایت های خبری شروع کرده اند به تحلیل چرایی این ماجرا. عده ای خوشحالند و عده ای ناراحت و عده ای در حال سکته!! اما همه تقریبا این حس مشترک نزاع پنهان سیاسیون با هم را قبول دارند. حال ماهم هم قبول می کنیم که تمام این اتفاقات باز خورد 8 سال خرابی است که رای های اشتباه ما مردم پس داده اند. اما آقایان مردم تا کی باید تاوان اشتباهات شما را پس دهند. غنیمت های این خانه ویران شده کی تمام میشود که به جای بردن به فکر ساختنش باشید؟ آقای احمدی نژاد به اصطلاح عزیز ، رئیس جمهور 8 ساله اسبق که همیشه در جیبت نام های پنهان داشتی و جای پولهای جامانده را می خواستی بگویی؟؟ می شود به ما بگویی در این 8 سال به جای عمل به حرفهایت و قول هایت چه کردی که تلفاتش هر روز غیر قابل جبران تر می شود. کاش به جای این کاغذهای پاره و خون دل مردم تازه کردن می امدی سر خم میکردی و بخاطر اعتمادی که مردم به شما داشتند از مردم عذر خواهی می کردید.

آقای روحانی عزیز که شروع دولت شما با امید شروع شد و تدبیر ؛ همه می دانستیم راهی سخت در پیش داشتید خرابی های خانه زیاد بود و بیمار دلان بیشتر، از خاورمیانه بگیر تا آمریکا و اسرائیل و انگلیس و چه عجیب همین کشور خودمان !! ما به شما اعتماد کردیم گفتید تحمل کنید شرایط درست می شود و ما صبر کردیم و اعتماد آخر یادتان هست قول های زیادی داده بودید. البته حتما یادتان هست مگر میشود فراموش کنید. و ما بازهم صبر کردیم و اعتمادمان را 4 سال بعد در پای صندوق های رای به شما نشان دادیم حال دوسال گذشته و میبینیم این روزها دولت هم حال خوشی ندارد.هر چند ما که نمیدانیم ما مردمیم و نا آگاه شما بهتر میدانید .دیده اید حال روز وزرایمان که افتضاح شده یا وزیر نداریم یا در حال استیضاح است یا استعفا!!؟؟ اقتصادمان روی هواست و مردممان وحشت زده ! ما که نمی دانیم شما بهتر میدانید ؛ اما آقای رئیس جمهور این چند وقته شده سری به خیابانها بزنید و حال بی حال مردمی که غم اعتماد در چشمانشان خشک شده را ببینید به کارمندها سریع زده اید به مغازه داران به کسانی که بی ثباتیها باعث ورشکستگی شان شده. به مادر ها و پدر هایی که از کار بی کار شده اند. به دست فروشهایی که با باز شدن مدرسه ها و شیطنت کودکان بازیگوش وحشت در دلشان افتاده !! شما را نمدانم اما من حال پیرمرد آن روز خیابان فاطمی و آن بهت نگاهش و دستان لرزانش را هیچ وقت فراموش نمی کنم. چه می گووییم ما که نمیدانیم شما بهترر میدانید. آقای رئیس جمهور تابحال صبح ها با مترو به سر کارتان رفته اید ؟آگهی های فروش کلیه و کبد و چشم و فروش نوزاد و .... دیده اید. کاش سر راهتان به بیمارستانها هم سری بزنید چند روز پیش مردی را دیدم مات و مبهوت کنار بیمارستان نشسته بود پرسیدم چه شده گفت پول عمل بچم 9 میلیون تومان بود کلیه ام را فروختم 5 تومنش جور شد حالا بهم میگن شده 13 میلیون ؛ حرفی برای جواب برایش نداشتم و فقط توانستم از کنارش فرار کنم کاش شما جوابی برایش داشته باشید!! حتما دارید چه می گویم. ما که نمیدانیم شما بهتر میدانید. راستی اگر سمت جمهوری و صرافی های فردوسی رفتید حواستان به دلالان باشد آنها جگر مردم را سوزانده اند. و تخم نا امیدی را در دل خیلی ها کاشته اند.خبر امروز به گوشتان رسیده ؟بانک مرکزی دلار 19هزارتومان سه شنبه را 8000 تومان اعلام کرد باورتان میشود ما هم هنوز شکه ایم . چه میگویم مگر میشود ندانید. ما نمیدانیم شما که میدانید. خیلی ها ضرر کرده و بی نوا شده بودند بعد از آن روز دلار در بازار 15000 تومان فروش میرود اجناس همچنان گران است. و فقط تغییر این قیمت چند نفری را سکته داده آن هم عیب ندارد اجلشان رسیده بوده!! راستی امروز هم که میدانید CFT تصویب شد! آن هم با چه جنجالی!!! چه می گویم شما که بهتر میدانید. مطمئنا شما حواستان به همه چیز هست!!! اما آقای رئیس جمهور کاش این روزها در این گیرو دارها حواستان به حال این روزهای مردمتان باشد. آقای رئیس جمهور نمیدانم این را میدانید یا نه اما، باور کنید حال این روزهای مردم خوب نیست کاش کاری کنید باور کنید 6 سال از اعتماد مردم به خدمت رسانی شما میگذرد و آنها جز اعتماد و امید و صبر تقصیر دیگری برای شرایط کشور ندارند جواب اعتمادشان سیلی نیست. ما هنوز هم به شما حق میدهیم و میدانیم گامهای محکم و پر آشوبی در حال برداشتن است. اما، آقای رئیس جمهور حواستان باشد مردم که نمیدانند اما شما که میدانید.پس حواستان باشد. در این گیر و دار مردم قربانی جنگ آقایان نشوند. باور کنید مردم اگر نباشند شما هم نیستید 

آقای رئیس جمهور کاش حواستان باشد. کاش مردم را ببینید. کاش.....بیایید....!!  حرفی بزنید باور کنید. آنها منتظراند . به حرفاثی نگفته تان و شاید فقط یک عذر خواهی ساده!!!

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی