تاریخ انتشار: ۰۸:۳۰ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 11
کد خبر: ۷۹۶۸
هرکس با هر سبک زندگی و هر شرایطی می‌تواند یک رژیم درست داشته باشد. اما اشتباهات رایج باعث می‌شود که حتی یک رژیم کارآمد، درست عمل نکند.
به گزارش تحلیلی تلنگر در خصوص ؛ پنج اشتباه رایج در رژیم غذایی افراد 
هرکس با هر سبک زندگی و هر شرایطی می‌تواند یک رژیم درست داشته باشد. اما اشتباهات رایج باعث می‌شود که حتی یک رژیم کارآمد، درست عمل نکند.
اول- رژیم خیلی سخت
در روزها اولی که رژیم می‌گیرید هیجان دارید. این‌که با یک رژیم سخت می‌بینید وزنتان دارد پایین می‌آید، اشتیاق و هیجان شما را تقویت می‌کند. اما هرقدر رژیم دشوارتر باشد، شانس این‌که رژیم خود را برای مدتی طولانی حفظ کنید، به‌شدت کاهش می‌یابد.
دوم- شکستن رژیم سخت
معمولا این‌طور است که فردی که نان را حذف کرده با خود قرار می‌کند که فقط یک برش کوچک نان تمام غله بخورد. اما در کم‌تر از یک ماه نان سفید (حتی بیشتر از قبل) به سفره او راه پیدا می‌کند.
سوم- غذاهای رژیمی
بعضی از افراد برای کم کردن کالری مصرفی خود، خوراکی‌های رژیمی را جایگزین غذایی می‌کنند که تا امروز استفاده می‌کرده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد این افراد درنهایت برابر یا بیشتر از قبل کالری دریافت می‌کنند. بجای غذاهای بسته‌بندی غذای واقعی خریداری کنیم.
چهارم- برویم خرید!
بسیاری از آدم‌ها رژیم گرفتن را با خرید مقدار زیادی خوراکی، خرما، روغن کنجد، دانه چیا و عسل طبیعی شروع می‌کنند. خیلی سخت است که یخچال پر از خوراکی باشد و شما کم‌تر از معمول غذا بخورید.
پنجم- اینترنت
مجلات مطالبی را چاپ می‌کنند که جالب باشند، نه درست. دیگر آن‌که مجلات از وضعیت بدنی و سلامتی شما بی‌خبر هستند و نمی‌توانند به شما رژیم علمي و اصولي پیشنهاد کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی