تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 11
کد خبر: ۷۹۷۵
وزیر کشور گفت: امسال وضعیت تدارک سفر و زیرساخت‌ها از قبیل پارکینگ، جاده‌ها و همچنین تامین امنیت بهتر از سال قبل است. همه برنامه‌هایی که تاکنون در ستاد اربعین آماده شده، نوید یک سفر معنوی مناسب در اربعین را می‌دهد.
به گزارش خبر گزاری تلنگر ؛ عبدالرضا رحمانی فضلی امروز بعد از نشست هیئت دولت درجمع خبرنگاران درباره مراسم اربعین ۹۷ بیان داشت: دقیقا از هفته بعد از اتمام مراسم اربعین سال قبل، ستاد مرکزی اربعین تشکیل شد و همه اقدامات لازم برای اینکه سفری مناسب، مطلوب و امن برای مردم فراهم شود در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ۲۵ دستگاه اجرایی در ستاد اربعین مشارکت دارند، گفت: امسال وضعیت تدارک سفر و زیرساخت‌ها از قبیل: پارکینگ، جاده‌ها و همچنین تامین امنیت بهتر از سال قبل است. همه برنامه‌هایی که تاکنون در ستاد اربعین آماده شده، نوید یک سفر معنوی مناسب در اربعین را می‌دهد.

وزیر کشور با اشاره به اقدامات ستاد اربعین در حوزه ویزا نیز تاکید کرد: با توجه به افزایش قیمت ارز در سال جاری، افزایش قیمت ویزا داریم. البته دنبال کاهش قیمت‌هستیم. رقمی که بانک مرکزی برای تبدیل پول داخلی به دلار داده‌اند، ۸ مبلغ هزار تومان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی