تاریخ انتشار: ۰۹:۳۹ - ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 03
کد خبر: ۸۲۲۱
حزب الله یک ساختار فراقوایی بوده و در صورت نیاز می‌تواند یا در ساختارهایی نظیر قوه‌قضائیه اعمال نظر کند و یا به طور کلی فراتر از این قوه اقدام نماید.

به گزارش تلنگر؛ اگر فکر می‌کنید آیت الله هاشمی رفسنجانی به مرگ طبیعی فوت کرده‌اند اشتباه می‌کنید. . درست است که ساختار اعلام کرده است که ایشان به مرگ طبیعی فوت کرده است و ما هم به عنوان رسانه دلیل برای حذف یک عنصر تاثیرگذا و حامی رهبری و انقلاب نمی‌دیدیم؛ اما هر چند وقت یک بار سخنانی از طرف افرادی خاص گفته می‌شود که مشکوکمان می‌کند و دشمنان این مرز و بوم را خوشحال می‌سازد.

سعید قاسمی دانشجوی ورودی پیش از انقلاب دانشگاه علم و صنعت است که همان زمان جذب فعالان اسلامی که بعدها انجمن اسلامی دانشگاه را شکل میدهند میشود. قاسمی بازنشسته سپاه است و در تجمعات حزبالله به سخنرانی میپردازداستفاده از ادبیات کوچه بازاری، و دمیدن شور در مخاطبان با از کوره دررفتن، عصبانی شدن، و کوبیدن روی میز از جمله ویژگیهای سخنرانیهای قاسمی است.

او از منتقدان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و فرزندان او است.

او همچنین در پی مرگ اکبر هاشمی رفسنجانی، سخنان مجادله برانگیزی در مورد او دلایل مرگ و نحوه تشییع او از جمله عدم انتشار تصویر جنازه او بیان کرد که این سخنان با انتقاد وکیل خانواده هاشمی و سیاسیون اصولگرا و اصلاح طلب مواجه شد و مشاور رفسنجانی نیز تصویر جنازه او را منتشر کرد. وی اخیرا با کنایه از استخر و ماجرای مرگ ایت الله رفسنجانی، حسن روحانی، رییس جمهور را تهدید به مرگ کرد. وی اشاره کرد "خدای ما همان خداییست که لب استخر خفتگیری میکنه!"

سخنان این سردار بازنشسته نکات عجیبی در خود دارد. همانطور که همگی ما می‌دانیم نیروهای عالی‌رتبه به دلیل جایگاه خاصشان همواره از برخی اطلاعات سری خبردار هستند. حال اینکه سعید قاسمی معروف به حاجی جزو این افراد است یا خیر قضاوتش با شما. اما ایشان در کلام خود در لفافه مرگ آیت الله هاشمی را یک قتل بیان داشته‌اند. این در حالی است که علت فوت ایشان مرگ طبیعی اعلام شده است.

چندی پیش نیز برخی از طلاب حوزه علمیه قم در حرکتی سازمان یافته با در دست گرفتن پلاکاردهایی با شعار "ای آنکه مذاکره شعارت؛ استخر فرح در انتظارت" رئیس جمهور کشورمان را تهدید به قتل کرده بودند. البته این طلاب پس از بازجویی و اقرار به اشتباه آزاد شدند؛ اما جایگاه یک طلبه با یک سردار جنگ و نیروی عالی رتبه سپاه متفاوت است. ضمن اینکه سعید قاسمی به عنوان یک سخنران متدین شناخته می‌شود که خیلی‌ها حرف‌های او را جدی می‌گیرند. از این می‌توان گفت که شاید ایشان چیزهایی در مورد مرگ آیت الله می‌دانند که از دید مسئولان مرتبط با این موضوع پنهان مانده است.

در هر حال سعید قاسمی پا را از اینها فراتر گذاشته و فردی را که از جمله منفورین مردم و تردد شده‌های ساختار است که مردم و نظام صرقا وی را تحمل می‌کنند خدمتگذار مردم دانسته . البته این مدل سخن از ایشان بعید نیست زیرا که قبلا نیز در خصوص فرار مفسد اقتصادی در جمع  دانشجویان دانشگاه علم و صنعت گفته بود: «حاضر   است ریش خود را برای خاوری   گرو  بگذارد او دلیلی برای این کار ارائه نداد. اینکه چرا یک سردار بازنشسته سپاه که ارتباط خوبی با سیستم امروز نیز دارد؛ به حمایت از یک مفسد اقتصادی فراری دست زده است خود جای ابهام است. 

همچنین ایشان بدون آنکه اعلام کنند دقیقا منظورشان چه کسانی و یا گروه‌هایی است از واژه حزب‌الله استقاده کرده‌اند و اعلام داشته‌اند "دست پر قدرت حزب الله به آقای آخوندی برسد ؛ ایشان را مجاکمه می‌کنیم" از فرم سخن ایشان بر می‌آید که حزب الله یک ساختار فراقوایی بوده و در صورت نیاز می‌تواند یا در ساختارهایی نظیر قوه‌قضائیه اعمال نظر کند و یا به طور کلی فراتر از این قوه اقدام نماید.  

ایشان به همین موضوع قناعت نکردند و به آقای جهانگیری نیز اتهام دروغگویی زدند و از الفاظمی استفاده کردند که در گویش رسانه جایی ندارد و از نگارش آن معذوزیم.

اما مهمترین قسمت سخنان گهربار ایشان که باعث خوشحالی بیش از پیش دشمنان مردم و نظام و البته اسلام است تمسخر قرآن و تغییر آیات قرآن با بیان جمله " گر دستمان به آن‌ها نرسد تا محاکمه بکنیم ؛ ان ربک لب الاستخر"به صحبت‌هایشان ادامه دادند. ایشان با همین یک جمله چند چیز را اعلام کردند که باید در حضور مسئولین امر پاسخگو باشند. 1. در کلام ایشان فوت آیت الله صراحتا قتل منعکس شده است که اگر چنین باشد؛ کل ساختار دروغگو می‌نماید. 2. ایشان به طور کاملا مستقیم و علنی و بدون ترس رئیس جمهور کشور را تهدید به قتل کرده‌اند.

در ادامه صحبت‌هایشان گستاخانه‌تر پیش رفته و پایان سال جاری را زمانی برای پایان زندگی رئیس جمهور حسن روحانی دانستند؛ البته اگر چنین شود ایشان یکی از متهمان ردیف اول هستند و قطعا توطئه‌ای علیه کشور و مردم در جریان است.

قبلا هم سرنخ‌هایی از دولت در سایه گفته بودیم؛ به نظر می‌رسد که سعید قاسمی در کنار عزت‌االه ضرغامی می‌توانند به نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور اطلاعات ذی‌قیمتی بدهند که در حل پرونده دولت موازی و یا دولت در سایه کمک بکنند. این طور که معلوم است این دولت برای رسیدن به اهداف خود  نه تنها ترسی از تنش‌های سیاسی و اقتصادی ندارد؛ حتی می‌تواند سران کشور را هم تحت تاثیر قرار دهد. اگر حرف‌های سعید قاسمی و چند طلبه حوزه جدی باشد؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی مرگش مشکوک بوده و احتمال دارد این گروه برای رسیدن به اهداف خود حتی به دنبال حذف عناصر قوی‌تری در نظام باشند؛ حتی قوی‌تر از رئیس جمهور. پس عاقلانه است که ساختار امنیتی کشور هوشمندانه با این گروه برخورد کند.

در نهایت می‌توان با یک رصد اطلاعاتی از سوی نیروهای خدوم امام زمان‌ (روحی له العالمین الاحترام المقدم الفدا) و حافظان جان و ناموس مردم؛ صحت گفته‌های بالا مشخص شده و در صورتی که این اتفاقات افتاده باشد با عاملین برخورد و در غیر این صورت علیه سعید قاسمی به جرم تهدید به قتل رئیس جمهور و برهم زده اذهان عمومی طرح شکایت و پیگرد نمایند. 

در ادامه فیلم پخش شده از ایشان را ملاحظه بفرمایید:
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی