تاریخ انتشار: ۰۸:۳۸ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 04
کد خبر: ۸۲۳۰
ملت فهیم و انقلابی در روز 13 آبان سال 97 نشان خواهند داد مردم ولایتمدار ایران اسلامی در هر شرایطی زیر بار ظلم بیگانگان نخواهند رفت.

به گزارش تلنگر؛ در روز 13 آبان تمام آحاد ملت شهیدپرور ایران اسلامی به‌ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در مراسم راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه با استکبار شرکت خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان استکبار به‌خصوص یاوه‌گویان خواهند زد.

در روز 13 آبان ملت رنجور و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور گسترده خود با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق خواهند کرد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان جواب دندان‌شکن به یاوه‌گویان است تا بار دیگر به استکبار جهانی ثابت کنند که پشتیبان ولایت‌فقیه و نظام و انقلاب هستند.

ملت فهیم و انقلابی در روز 13 آبان سال 97 نشان خواهند داد مردم ولایتمدار ایران اسلامی در هر شرایطی زیر بار ظلم بیگانگان نخواهند رفت.

هدف عمده برگزاری راهپیمایی روز دانش‌آموز مبارزه با استکبار جهانی و روز همدلی و اتحاد ملت ایران و آشنایی دانش آموزان دهه هشتاد با ارزش‌های والای هشت سال دفاع مقدس است.

13 آبان روز حفظ روحیه افتخار و سربلندی در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 است.

روز 13 آبان ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های بسیج در عرصه‌های مختلف به‌خصوص ارائه ارزش‌های والای نظام است.

 استکبار جهانی با تحریم‌های جدید و به وجود آوردن تشنج‌های جدید قصد تخریب روحیه ملت ایران را دارد که این نقشه و نقطه آمریکا با حضور پرشور مردم از بین خواهد رفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی