تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 04
کد خبر: ۸۲۴۸
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز شنبه، با افزایش ۸۱ واحدی معادل ۰.۰۴ درصد به رقم ۱۸۳ هزار و ۴۴۸ واحد رسید.

به گزارش تلنگر؛  بورس تهران روند صعودی خود را حفظ کرد.  بر همین اساس شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز شنبه، با افزایش ۸۱ واحدی معادل ۰.۰۴ درصد به رقم ۱۸۳ هزار و ۴۴۸ واحد رسید. همچنین شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با افزایش ۲۳ واحدی معادل ۰.۰۴ درصد به رقم ۵۳ هزار و ۴۳۲ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز بر خلاف هفته قبل با افت ۱۸۰ واحدی معادل ۰.۶۴ درصد، عدد ۲۸ هزار و ۱۲۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با کاهش ۱۲۷ واحدی معادل ۰.۶۴ درصد به رقم ۱۹ هزار و ۸۵۳ واحد رسید.

همچنین شاخص سهام آزاد شناور نیز، ۲۶۴ واحد کاهش معادل ۰.۱۴ درصد را رقم زد و به سطح ۱۹۳ هزار و ۲۵۲ واحد رسید. شاخص بازار اول، با ۱۱۱ واحد کاهش معادل ۰.۰۸ درصد به رقم ۱۳۶ هزار و ۲۵۴ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز بر خلاف پایان هفته قبل، با ۹۹۲ واحد افزایش معادل ۰.۲۸ درصد همراه بود و عدد ۳۶۰ هزار و ۸۲ واحد را به نمایش گذاشت. در بازار فرابورس نیز شاخص با افت ۹ واحدی به رقم ۲۰۰۸ واحد رسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی