تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 04
کد خبر: ۸۶۶۹
بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه با شعار «صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات» و همزمان با روز ۱۳ آذر روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد تهران و با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.
به گزارش تلنگر؛  بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه با شعار «صنعت بیمه، نوآوری و فناوری اطلاعات» و همزمان با روز ۱۳ آذر روز بیمه در سالن همایش های برج میلاد تهران و با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز شد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور سخنران اصلی این همایش خواهد بود و علاوه بر وی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در این همایش سخنرانی خواهد داشت.
امیر صفری رئیس پژوهشکده بیمه و دبیر بیست و پنجمین همایش سالیانه بیمه و توسعه در مراسم افتتاحیه این همایش در سخنانی گفت: بحث اصلی ما این است که فناوری چگونه می تواند به تولید محصول جدید به ما کمک کند و اینکه نرم افزارهای ارائه خدمات بیمه (اینشورتک ها) چگونه می توانند به صنعت بیمه کنند.
وی افزود: یکی از چالش های اصلی صنعت بیمه در ایران و جهان بحث اینشورتک ها هستند و بنا به دستور بیمه مرکزی کارگروهی را در پژوهشکده بیمه تشکیل داده ایم تا بتوانیم حضور اینشورتک ها را در صنعت بیمه کشور قانونمند کند.
در این همایش از سامانه فناوری های اطلاعات بیمه ای رونمایی خواهد شد. غلامرضا سلیمانی امیری رییس کل بیمه مرکزی و نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دیگر سخنرانان این همایش یک روزه هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی