تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 05
کد خبر: ۸۶۹۶
کریم باوی مهاجم و سرزن اسبق تیم ملی و پرسپولیس هم به خداحافظی سیدجلال واکنش نشان داد.

به گزارش تلنگر؛ کریم باوی پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس مصاحبه‌ای با یکی از خبرگزاری‌ها داشته است. شما را دعوت می‌کنیم تا متن این مصاحبه را بخوانید:

* سیدجلال رسماً از تیم ملی خداحافظی کرد.

سیدجلال در کنار محمد پنجعلی بهترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس بودند. از خداحافظی سید ناراحت شدم، چون دوست داشتم سیدجلال که به ستون نزد پرسپولیسی‌ها معروف است بعد از بازی در جام ملت‌ها و کسب قهرمانی از مسابقات ملی خداحافظی می‌کرد؛ البته من از فدراسیون فوتبال هم به‌شدت گله دارم که چرا بازی خداحافظی خوبی برای سیدجلال ترتیب ندادند و این بازیکن بزرگ بدون بازی خداحافظی از فوتبال ملی خداحافظی کرد.

* از آنجا که خودتان مهاجم پرسپولیس بودید شرایط بازیکنان خط حمله پرسپولیس را چطور دیدید؟

منشا و علیپور بازیکنان خوبی هستند و در رقابت‌های لیگ قهرمانان، نمایش‌های بسیار خوبی داشتند، اما این دو بازیکن در لیگ برتر این فصل خیلی خوب نبودند و انتظارات را برآورده نکردند. در این بین شاید انتظارات از علیپور که آقای گل فصل قبل بوده بیشتر است.

دو مهاجم گلزن پرسپولیس خصوصیات فنی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند و مکمل خوبی برای هم محسوب می‌شوند و من با توجه به توانایی‌ای که از آن‌ها سراغ دارم امیدوارم در ادامه شرایط خوبی را از آن‌ها ببینم.

* پرسپولیس بازی‌های دشواری با سپاهان و پارس در نیم‌فصل اول پیش رو دارد.

دو بازی پایانی نیم‌فصل اول برای پرسپولیس در بالای جدول و جنگیدن برای قهرمانی فوق العاده تعیین‌کننده و مهم است؛ از همین‌رو پرسپولیس باید با تمام وجود و با وجود مشکلاتی که دارد بیشترین امتیازات را کسب کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

سیاسی بازی
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
شبکه های اجتماعی