تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 17
کد خبر: ۸۸۸۳
تا به حال سه شماره مدل منتسب به مدل‌های مختلف Galaxy S10 به شماره‌های SM-G970، SM-G973 و SM-G975 دیده شده‌اند که مربوط به مدل‌های Galaxy S10 Lite، S10 و +S10 خواهند بود. به تازگی مدل چهارمی هم در فضای مجازی رؤیت شده که همه را غافلگیر کرده است.

به گزارش تلنگر؛ شماره مدل جدیدی که در فضای مجازی دیده شده، SM-G977 است و خود این مدل هم به سه حالت مختلف دسته‌بندی شده که اولین مدل با شماره SM-G977U برای آمریکا و دومین مدل با شماره SM-G977N برای کره جنوبی در نظر گرفته شده است. شماره مدل SM-G977F از این گوشی برای اروپا تا به حال دیده نشده که نشان می‌دهد مدل چهارم مانند سه مدل اصلی Galaxy S10 در مرحله توسعه به سر نمی‌برد.

احتمال زیادی وجود دارد که شماره مدل تازه رؤیت شده در فضای مجازی به مدل 5G گوشی Galaxy S10 تعلق داشته باشد که شرکت سامسونگ در حال کار کردن روی آن است و همچنین توضیح می‌دهد که چرا مدلی برای اروپا در نظر گرفته نشده است. سازگاری بین شبکه‌های 5G به یک مسئله مهم تبدیل خواهد شد که احتمال دارد اروپا از این نسل اینترنت عقب بماند. با این حال به نظر می‌رسد تا زمانی که این گوشی‌ها یعنی گوشی‌های پشتیبانی کننده از نسل پنجم اینترنت آماده نشوند، نسل پنجم اینترنت توسط ارائه‌دهندگان سرویس اینترنت آماده نخواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی