تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ - ۱۰ دی ۱۳۹۷ - 2018 December 31
کد خبر: ۹۰۸۲
اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کمپ اسپایر قطر در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که کادر فنی همچنان تمرینات تاکتیکی را برای رسیدن به ترکب ایده آل خود در جام ملت های آسیا دنبال می کند.

به گزارش تلنگر؛ کارلوس کی روش که به دلیل مصدومیت بازیکنانی نظیر سعید عزت اللهی، علی کریمی و علی قلی زاده مجبور شد لیست نهایی بازیکنان خود را تغییر داد و احتمالا پست های برخی بازیکنان را نسبت به جام جهانی روسیه تغییر دهد.

روزبه چشمی که قبل از این به عنوان مدافع در ترکیب تیم ملی قرار می گرفت بعید نیست در جام ملت های آسیا به جمع هافبک های دفاعی تیم ملی بازگردد. بازیکن ملی پوش استقلال تهران که قابلیت حضور در هر دو پست را دارد در تمرینات نقش فعالی دارد تا بتواند نظر کی روش را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کند.

همچنین وریا غفوری نیز که در لیست نهایی کی روش برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور نداشت انگیزه فراوانی در آستانه رقابت های جام ملت ها ۲۰۱۹ آسیا در کشور امارات دارد تا توانایی هایش را به رخ بکشد.

همچنین پژمان منتظری نیز که جزو بازیکنان تیم ملی محسوب می شود احتمال دارد به عنوان یکی از گزینه های دفاع راست بازی کند.

منتظری که به واسطه توانایی اش برای حضور در دفاع راست و همچنین مدافع کنار خط به تیم ملی دعوت شده است تلاش می کند تا بار دیگر جایگاه اصلی خود را در تیم ملی کسب کند و بتواند بر خلاف جام جهانی روسیه که بازی نکرد در امارات به میدان برود. کار سخت و دشواری که منتظری به واسطه حضور قدرتمندانه مرتضی پورعلی گنجی و سید مجید حسینی در قلب خط دفاع دارد.

همچنین رامین رضاییان و وریا غفوری نیز شرایط مناسبی در دفاع راست دارند و بعید است این مدافع باتجربه استقلالی ها بتواند قلب کی روش را برای حضور در جمع یازده مرد اصلی بار دیگر فتح کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی