تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۷ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 07
کد خبر: ۹۱۵۱
ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۷ با بررسی نحوه سرقت‌ها به یکسارق سابقه دار مظنون و پس از اطمینان از انجام سرقت‌ها توسط وی با هماهنگی مقام قضایی این فرد را در یک اقدام ضرباتی دستگیر کردند.
به گزارش تلنگر؛ سرهنگ حسین دهقانپور فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: در پی گزارش چند فقرهسرقت موتورسیکلت در شهر درود از توابع بخش زبر خان شهرستان نیشابور، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۷ درود قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۷ با بررسی نحوه سرقت‌ها به یکسارق سابقه دار مظنون و پس از اطمینان از انجام سرقت‌ها توسط وی با هماهنگی مقام قضایی این فرد را در یک اقدام ضرباتی دستگیر کردند.

دهقانپور افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی لوازم اوراق شده سرقتی موتورسیکلت به همراه سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی که پلاک‌های آن‌ها مخدوش شده بود کشف شد در مواجه با ادله و مستندات پلیس به ۱۱ فقره سرقت با کمک و همدستی ۳ نفر دیگر از دوستانش از شهر‌های نیشابور، درود و مشهد اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: از رها کردن موتورسیکلت خود بدون قفل حتی برای لحظه‌ای کوتاه خودداری و با رعایت توصیه‌های ایمنی پلیسی و توجه به نکات مراقبتی، پیشگیری اگاهانه‌ای از وقوع چنین سرقت‌هایی داشته باشند .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

از میان خبرها
خاطرات یک انقلابی
پربازدید ها
شبکه های اجتماعی